Kereste

İstanbul Halkalı’da kurulmuş olan ve 1994’ten bu yana faaliyet gösteren Arda Palet Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti, artık kereste ihtiyacını da karşılamaktadır. Ahşap palet, karton palet, plastik palet ve ikinci el palet seçenekleri ile İstanbul’un gözde paletçilerinden olmayı kendine hedef edinmiş olan Arda Palet Orman Ürünleri şimdide kereste imalatı ile her zamanki gibi müşteri memnuniyetini kazanmış durumda.

Kereste Kereste İmalatı Kereste Satışı
Kereste Kereste Kereste
 
Kereste Depomuz 10 X 10 cm Kereste 10 X 5 cm Kereste
Kereste Kereste Kereste
 

 İnşaat ve diğer kullanım amaçlarına uygun şekilde satışa sunduğumuz kereste ürünleri oldukça kullanışlı ve dayanıklıdır. Belirttiğiniz boy, en ve kalınlığa uygun kereste seçeneklerimiz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Büyük ve kaliteli bir kereste deposuna sahip olan Arda Palet Orman Ürünleri güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilere en uygun ve en hesaplı alış verişi sağlamaktadır. Dürüst, güvenilir ilişkiler üzerine kurulu bir alış verişi kendine hedef olarak belirleyen Arda Palet Orman Ürünleri, bu hedefinden şaşmamak için oldukça verimli çalışmaktadır. En son teknolojiyi takip ederek ve teknolojiyi kullanarak çağa da ayak uydurmuştur.

 

İnşaat Kerestesi

 

Büyük hedeflerle yoluna devam eden Arda Palet Orman Ürünleri, inşaat kerestesi başta olmak üzere daha birçok kereste çeşidi ile en uygun hizmeti sizelere vermeye çalışmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti topraklarında bulunan sanayi kuruluşlarının palet ve kereste ihtiyacını karşılayan bir firma olmayı kendine hedef seçmiş olan Arda Palet Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti, her firmanın ihtiyaçları doğrultusunda ilerlemektedir. Sıfır ve ikinci el palet seçenekleri ile standartın dışına çıkmadan, uygun ve hesaplı fiyat listesi ile her zaman müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

 

Palet çeşitleri ve kereste imalatı ile sanayilerin ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz çalışan Arda Palet Orman Ürünlerini palette bir numara ilan etmek pek de yanlış olmaz. Uygun ve hesaplı fiyatları, kaliteli palet ve keresteleri, güler yüzlü hizmet anlayışı ile İstanbul Halkalı’da siz değerli müşterilerimiz için faaliyetini sürdüren Arda Palet Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti ile iletişime geçmek istiyorsanız http://www.ardapalet.com internet adresine başvurabilir veya sosyal medya hesapları olan Twitter, Facebook, Google+ ve Gmail’den Arda Palet Orman Ürünleri ile iletişime geçebilirsiniz. Arda Palet’i yerinde ziyaret etmek istiyorum diyorsanız adres; Halkalı Merkez Mah. Tıgılay Cad. No:36 Küçükçekmece/İSTANBUL sizlerde kereste ihtiyaçlarınız için iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp WhatsApp Bize Yazın