Blog

Palet Çiçeklik

Palet Çiçeklik

Palet Çiçeklik

Tek kullanımlık olan paletler ev, bahçe veya iş yerlerinde kullanılarak yaratıcı dekorasyon fikirleri geliştirilebilir. Kolay kullanımı, boyanması ve ağırlığı taşıma özelliğiyle palet çiçeklik modelleri dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

İster Yatay İster Dikey Kullanın

Paletlerden yarattığımız çiçeklik üniteleri yatay olarak kullanılabileceği gibi dikey bir paravan olarak da tercih edilebilir. Bu şekilde bir ayırıcı görevi de gören paletler arasına konacak saksı, vazo veya içi toprak dolu kutular ortamın çiçekler yardımıyla farklı bir görünüm kazanmasını sağlar.

Zeminin altında kalan yaşam alanlarının duvarına monte edeceğimiz paletler istenen renge boyanabileceği gibi doğal renginde de kullanılabilir. Hobi bahçesi olarak da kullanılabilecek olan ahşap paletlerin önüne konacak bir bank, sehpa ya da masa güzel havalarda botanik zevkinin yaşanan mekana eşlik etmesine yardımcı olur.

Yaratıcılığın Ön Plana Çıktığı Ahşap Palet Tasarımları

Palet parçalarıyla hazırladığımız farklı tasarımların içine jüt çuval veya peyzaj kumaşı döşenerek aralardan çiçeklerin doğal olarak yetişmesi sağlanabilir. Dekoratif amaçlı olarak tasarladığımız modeller verniklenerek farklı bir görünüm de kazanabilir.

Yerde veya duvara asılarak kullanılabilen ahşap paneller sayesinde balkonlar, teraslar ve bahçe katları renkli bir görünüme sahip olabilir. Firmamız aldığı siparişleri kişiye özel çözümler eşliğinde kısa sürede üreterek kullanılır hale gelmesini sağlar.

Çiçek bakımının yapılacağı paletlerin sudan etkilenmemesi ve doğal görünümünü kaybetmemesi için kullandığımız su bazlı eko boyalar mevsim şartlarına bağlı olarak yaşanacak zorlu şartlarda da kullanım kolaylığı sağlar.

Ahşap paletler den yapılan mobilya dekorasyon çeşitleri hakkında daha fazla fikir sahibi olmak istiyorsanız, bu konuda hazırlamış olduğumuz ve devamlı güncellenmek te olan  PALET DEKORASYON FİKİRLERİ sayfamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Hayallerinizde canlandırdığınız ve hayata geçirmek istediğiniz paletten mobilyalarınız için paletler nereden alınır ? Diye sorarsanız ihtiyacınız olan her çeşit ölçüde tahta ve euro palet talepleriniz de bizimle iletişim sayfamızdan ulaştığınız takdirde size yardımcı olmaktan memnun oluruz.

Posted in: Palet Blog

Leave a Comment (0) ↓
Tıkla Ara
WhatsApp WhatsApp Bize Yazın