Palet Dekor Fikirleri

Her zaman belirttiğimiz gibi ahşap palet parçaları ile yapılacak şeylerin sınırı insanın hayal gücü ile sınırlı… Bu biçimde konuyu ele alarak sizlere ahşap palet parçaları ile duvar dekorasyonu fikirlerini bir araya getirdik. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki derlediğimiz resimler birbirinden güzel ve dekoratif fikirleri içinde barındırıyor.

O kadar ki insan görünce hemen birkaçı yapası geliyor. Eminiz ki sizde görselleri görünce evinizin dekorasyonuna, aşağıdaki fikirlerden esinlenerek boş duvarlarınızı da dahil edeceksiniz. Ahşap paletler, istediğiniz her an bir yerlerden temin edilebilecek kadar kolay bir malzemedir.

Siz yeter ki ne yapmak istediğinize karar verin. Belki ahşabın rengi veya dokusundan biraz farklılık olsa da aklınızdakini uygulayabilecek sizde ahşap palet parçalarıyla duvar dekorasyonunuzu kendiniz yapabileceksiniz. Ayrıca her zaman değindiğimiz konumuz ve mottomuz geri dönüşüme de katkı sağlamış olacaksınız.

İşin bir diğer güzel yanı da çok ucuza ahşap palet parçalarıyla evinizin boş duvarlarını dekor edebileceksiniz. Şimdiki teknolojik çağda yapacağınız her şeyin maliyetini düşünmek ve ona göre hareket etmek gerek. Gelelim konumuza..
Sizlere bu yazımızda 50 farklı duvar dekorasyon fikrini, önümüzdeki yaz sezonuna ve gelecek güneşli sıcak günler için derledik. Çoğunluğu ahşap paletlerle veya palet parçalarıyla oluşturabileceğiniz, farklı parçaları bir araya getirip boş duvarlarınızı hareketlendirebileceksiniz.

Sizlere yararlı, etkili, estetik, dekoratif, ucuz, basit ve kocaman bir derleme hazırladık. Öyle ki içinizde bir şeyler üretme ruhunu taşıyorsanız, görselleri inceledikçe heyecanlanacak ve bir an evvel yapmak isteyeceksiniz. Ahşabın doğası gereği her halinde işe yaramaktadır. Hele ki bir de geri dönüşüm fikirleri ile hem kendinize hem de doğaya fayda sağlamaktadır. Derlememizde tam olarak ahşap ile 70 geri dönüşüm fikirlerini bulacaksınız.

Genel olarak son dönemin en son modası ahşap paletlerden birşeyler üretmek. Derlemenin çoğunluğu da ahşap paletler üzerinden bir takım şeyler üretilmiş durumda. Bazılarında bütünüyle kullanılırken, bazılarında ise bir kısmı ile merdiven, yatak, koltuk, raf, kitaplık gibi şeyler yapılmış.

Aralarda paletler haricinde bambaşka eski eşyalardan da çok enteresan fikirler bulunmaktadır ama özellikle ahşap palet fikirleri kesinlikle harikalar. Siz değerli okurlarımıza ahşap paletlerle daha ne kadar şey üretilebilir diye yine sormadan edemiyoruz ve lafı çok fazla uzatmadan sizleri aşağıdaki geri dönüşüm fikirlerini incelemeye ve ilham almaya davet ediyoruz.

Palet Dekor Fikirleri