Palet

Bugüne kadar palet üretimi ve satışı alanında hizmet veren firmamız kurumsal çözümlerin yanı sıra bireysel ihtiyaçları da gidermektedir. Palet kullanım amacınız ne olursa olsn ihtiyaçlarınız için özel çözümler üretmekteyiz.

Palet Palet Palet
Ters Çakım 9 Takozlu Palet Ters Çakım 12 Takozlu Palet Ters Çakım 16 Takozlu Palet
 
Palet Palet Palet
Kadronlu Palet Kadronlu Palet Kadronlu Palet
 
Palet Palet Palet
Ters Çakım Kadronlu Palet Ters Çakım Kadronlu Palet Ters Çakım Kadronlu Palet
 

 

Birçok farklı çeşitleri ile paletler buna paralel olarak yine birçok farklı iş alanında, özellikle de piyasaya sunum yapılan ürünler adına kullanım açısından birçok değişik palet çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında elbette birbirinden farklı şekilde ya da boyutta palet çeşitleri bulunmaktadır. Bu da birçok değişik iş koluna göre değişen bir takım paletlerdir. Bunlar arasında her hangi bir fabrika çıkışı yapan ürünlerin bir araya getirilerek istiflenmesi de var, ya da ürünlerin depolanma süreci içerisinde alt kısımlarına koruma amaçlı konması da vardır. Bunlar da elbette birçok farklı firmanın hangi palet çeşidini kullanma isteğine bağlı olarak değişimine bağlıdır. Bazı firmalar tahta palet çeşitlerini kendi ürünleri adına daha uygun görürken, bazı firmalar ise daha farklı palet çeşitlerinin kullanmayı tercih etmektedir.

 

Örneğin plastik palet çeşitleri daha çok birçok değişik iş kolunda forklift adına son derece fazla bir şekilde kullanmaktadır. Özellikle de temizlik notasına son derece önem veren firmalar adına bu tür palet çeşitleri oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle de bu tür paletler iç kısımlarında ya da belirli notalarında her hangi bir oyukluk olmadığı için hiçbir noktasında bir mikrobik canlı barındırmamaktadır.

 

Palet Çeşitleri

 

Bu da elbette bu tür palet çeşitlerinin çok uzun bir süre dayanıklı kalma olanağı sunarken, aynı zamanda temiz bir kullanım fırsatı da sunmaktadır. Bir diğer taraftan ise bir de elbette piyasa içerisinde en çok tüketilen, yani tercih edilen ürün olan tahta palet, ahşap palet çeşitleri bulunmaktadır. Bu tür palet çeşitleri ise özellikle de oldukça farklı çeşidi sayesinde birçok farklı türde sipariş alınmaktadır. Bunlar arasında tam orta noktasında plastik takoz bulunan ürünler bulunmakta ya da üst kısmı tamamen kapalı bir şekilde tasarım yapılan ürünler bulunmaktadır.

 

Aynı zamanda birçok değişik renk kombinasyonu ile de istenilen her hangi bir palet çeşitleri de yine isteğe bağlı olarak üretim yapılabilir. Tüm bunların yanı sıra ayrıca en önemli yanlardan biri de elbette hiç şüphesi fiyat seçenekleridir. Bunun için de en uygun fiyatların ve bununla birlikte son derece kaliteli bir ürün olarak üretim adına bu son derece büyük ve kaliteli firma bünyesinde istenilen her hangi bir palet ürün siparişi verilebilir. Her türlü palet çeşidi üretim hattı esnasında son derece titiz bir şekilde kontrolde geçer ve müşteriye olabilecek en iyi kalitede paletler sunulur.

 

Üstelik tüm bu palet çeşitleri diğer birçok yere göre en uygun fiyat seçenekleri ile verilir. Bu da her gün müşteri potansiyeli noktasında daha da artmasına büyük bir olanak tanımaktadır. Her gün sayısız ürün birçok farklı firma adına üretimden çıkmakta ve bular için de palet mutlak suret ile gerekmektedir. Bunlar ister tahta palet ister plastik palet çeşitleri isterse de daha farklı birçok çeşidi olabilmektedir.

Arda Palet Orman Ürünleri olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz diğer palet çeşitlerimize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Kereste   Ahşap Palet   Euro Palet   Plastik Palet   Palet İmalatı   İkinci El Palet   İhracat Sandığı