80×120 Delikli İç İçe Geçen Siyah Plastik Palet

80x120 Delikli İç İçe Geçen Siyah Plastik Palet

80×120 Delikli İç İçe Geçen Siyah Plastik Palet, alanında hizmet vermekteyiz. Daha hafif depolama alanlarında kullanılmaktadır. Kullanım amacınızı bize ilettiğiniz taktirde size özel üretimi de sağlamaktayız. Paletlerin imalatı oldukça artıyor. Ambalajlama sektöründe çok büyük görevleri var paletlerin. Tabi birçok ürüne uygunluğu açısından, birçok çeşitleri mevcuttur. Ahşaba göre daha çok tercih edilmesinde ki bazı sebeplerden bir tanesi de tabi ki daha uzun ömürlü olmasıdır. Daha dirençlidir ve daha hafiftir. İstenilen tüm uluslararası standartlara göre hazırlanabilme imkânı vardır. Bu sebeplerle tercih edilmesi, diğer paletlere göre daha fazladır.

Plastik palet, ürün taşıması birçok firma için önemli bir iştir. Özellikle taşıma sırasında ürünün güvenliğini sağlamak, bütünlüğünü korumak ve zarar görmesini engellemek için özel bir çaba sarf etmek gerekiyor. İşçilik maliyeti ve işçi kazaları göz önünde bulundurulduğunda bu işi plastik paletler aracılığıyla yapmak daha karlı oluyor.
Firmamız uzman kadrosu ile birinci sınıf kaliteye sahip plastik palet üretimi yapmaktadır. Yurt içi ya da yurt dışına ürün taşıyan firmaların ilk tercihi arasında yer almak, işimize verdiğimiz önemin bir göstergesidir.

80×120 Delikli İç İçe Geçen Siyah Plastik Palet Nedir ?

80×120 Delikli İç İçe Geçen Siyah Plastik Palet, nemden, rutubetten etkilenmemeleri ve zararlı organizmaların yaşamasına müsade etmediği için plastik çok da avantajlıdır. Kolay temizlenme özelliği ile tercih edilir. Böylece size daha çok fayda sağlar. Ayrıca biliyoruz ki plastik geri dönüşümü olan bir malzemedir. Bu sebeple artık daha çok tercih edilmektedir. Plastiği tercih ederek ahşabı kurtarmış olursunuz. Her yıl binlerce ağaç palet olmak için kesilmez. Bünyesinde bulunan birbirinden kaliteli ve işini son derece iyi yapan çalışanlar eşliğinde bu her türlü palet çeşidi büyük bir itina ile üretimden geçer ve ince bir çalışma ile aynı zamanda da kontrolden geçer. Bu tür palet çeşitlerini diğer birçok palet çeşitlerinden ayıran bir takım özellikleri vardır ve bu nedenden dolayı da birçok firma ya da firmalar özellikle bu tür palet talebinde bulunurlar.

Plastik palet kullanan birçok ihracatçı ve ithalatçı makul miktarda para tasarrufu sağlar. Tedarik zincirinde nakliye, yükleme veya boşaltma ürünleri sırasında, ağırlık büyük bir endişe kaynağıdır. Ağırlık nedeniyle fazladan maliyetleri azaltmak istediğinizden, fazladan bir kilogram bile ekleyecek herhangi bir şeyden kaçınmak önemlidir. Plastik paletler, diğer paletlere veya diğer malzemelerden yapılanlara göre önemli bir ağırlık avantajına sahiptir. Özellikle iletici, birim ağırlık başına ücret alıyorsa, nakliye maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz. Ürünün kullanımı kolay olacak çünkü masraflı olacak karmaşık ağırlık kaldırma ekipmanlarına ihtiyacınız yok.

69 kez görüntülendi
Hemen Ara