Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Ahşap Palet Çeşitleri Ucuzladı

29.10.2013
88 görüntülenme
Ahşap Palet Çeşitleri Ucuzladı

Transpalet veya forklift kullanan firmaların ürünlerini hiçbir zarar görmeden nakledebildikleri, depolayabildikleri ve farklı alanlara nakledebildikleri biliniyor. Ancak günümüzde halen çok sayıda firma ekstra bir masrafı karşılamaktan kaçındığı için ahşap palet çeşitleri kullanmak yerine daha ilkel yöntemleri tercih ediyor. Oysa bu yöntemler ürünlerin daha fazla zarar görmesini sağladığından daha masraflı bir yöntem olabiliyor.

Bunun yanı sıra son yıllarda pek çok paletin fiyatlarının bir hayli düştüğünü söyleyebiliriz. Özellikle bu malzemenin çeşitliliğinin artması ahşap palet çeşitleri fiyatlarında bir gerilemenin söz konusu olmasını da beraberinde getirdi. Dolayısıyla seçiminizi ahşap malzemeden üretilmiş olan paletlerden yana yapmayı düşünüyorsanız bir hayli ekonomik rakamlar ile ödeme yaparak çok sayıda paleti temin etmeniz mümkün olabiliyor.

2. El Ahşap Palet Çeşitleri Daha Ekonomik!

Bazı firmalar bu malzemeleri temin etmek için bütçe ayırmakta zorlanabiliyor. Bu durumda devreye farklı bir seçenek giriyor. O da firmaların ikinci el palet çeşitlerinden yana tercih kullanması olacaktır. Tüm ürünlerde olduğu gibi paletlerde de ikinci el palet ürünlerin fiyatları sıfır malzemelerin neredeyse yarısına dahi tekabül edebiliyor. Böylece minimum bir bütçe ayıran her firma ihtiyacı kadar malzemeyi temin edebiliyor.

Bazı firmalar kiralama yolu ile de palet çeşitlerinin firmalar tarafından kullanılmasına olanak tanıyor. Fakat yıl içerisinde her palete ihtiyaç duyulduğunda firmaların kiralama yoluna gitmesi çok daha büyük bir masrafa yol açabiliyor. Bu yöntem daha ziyade birkaç kez bu malzemelere gereksinim duyan firmalar için doğru bir seçenek olabilir.

Tıkla Ara
WhatsApp WhatsApp Bize Yazın