Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Ahşap Palet Dayanıklıdır

30.10.2013
101 görüntülenme
Ahşap Palet Dayanıklıdır

Taşımacılık sektörünün en önemli yardımcı unsurlarından biri olan palet son derecede pratik bir kullanıma sahiptir. Palet tonlarca ağırlığı kaldırıcı özelliklere sahip olarak uzun soluklu bir kullanıma da sahip olarak bilinir. Çok çeşitli seçenekleri olmakla beraber ahşap palet en kullanılan ve dayanıklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle sektörün en fazla rağbet ettiği bir unsur haline gelmiştir. Palet ile taşımacılık yapanlar zamandan da ciddi anlamda tasarruf sağlamaktadır.

Ahşap palet dayanıklı mıdır?

Ahşap palet minimum 1 ton gibi ağırlığa dayanmakla beraber birkaç tona da dayanabilmektedir. Yükün durumuna göre paletin eni ve boyu değişebilmektedir. Geniş yükler için doğal olarak taşıma kapasitesi de artırılmıştır. Ahşap palet ile taşıma uzun bir kullanıma da sahip olarak avantaj sağlar. Dayanıklı ahşaptan yapılmış dolayısı ile yağmur ve kar gibi olumsuz hava şartlarından da etkilenmemektedir.

Ahşap palet değişik kalınlıklara göre imal edilmektedir. Bu kalınlıklar ağırlığın çeşidine göre de tasarlanmaktadır. Eni geniş yükler içinde geniş paletler imal edilir. Normal paletlerde standart olup minimum 1 ton yük kaldırabilmektedir. Her türlü ağırlığı kaldıracak ahşap palet yapılabildiğini de eklemek de yarar görüyorum.

Birçok kişi palet ihtiyacını yaşamında çok az yaşayacaktır. Dolayısı ile buna ihtiyaç duyduğunda ikinci el palet onun isteğini karşılayacaktır. Çok uygun fiyatlarla kiralık olarak verilen paletler ekonomik olarak da yararlı olmaktadır. İkinci el palet ihtiyacınız olduğunda öncelikle web sitesinden veya telefon ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Ahşap Palet

Tıkla Ara
WhatsApp WhatsApp Bize Yazın