Ahşap Palet Fiyatları 2023

Ahşap palet fiyatları 2023 yılında paletin boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Ahşap palet fiyatları için 2023 yılının güncel fiyat listelerine uzmanlarımıza danışarak ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kadar ahşap paleti istediğiniz ebatlarda üretimi için sipariş oluşturabilir ve kısa sürede ahşap paletlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ahşap palet fiyatları listelerimiz ile müşteri memnuniyetini önceliyoruz. Uygun fiyatlı ücretlendirme seçeneklerimiz ve kaliteli palet ürünlerimiz ile Arda Palet kalitesini sunuyoruz.

 

Ahşap Palet Fiyatları 2023

Ahşap Palet Fiyatları 2023

 

Ahşap Palet mi Plastik Palet mi?

Ahşap palet ve plastik paletler kullanım amacına göre ayrılan paletlerdir. Paletlerin temel kullanım amacı aynı olsa da kullanım yeri de paletin malzemesinin tercihi konusunda önemlidir. Özellikle sürekli su alan yerlerde kullanılmak üzere tercih edilen paletler genellikle plastik paletler olmaktadır.

Ahşap palet ile plastik paletler arasındaki en büyük fark temel malzeme farkıdır. Öte yandan ahşap paletler plastik paletlere oranla daha az bakteri barındırma özelliğine sahiptir.

Uzun ömürlülük açısından ise plastik paletlerin daha uzun ömürlü olduğu bilinir. Ancak paletin ömrünün ne kadar uzun olacağı kullanıma bağlı bir durumdur. İyi kullanılan bir ahşap palet de plastik palet kadar uzun ömürlü olabilmektedir.

Ahşap Palet Fiyatları 2023 ‘te Ne Kadar?

Ahşap palet fiyatları 2023 yılında tercih edilen ahşap paletin boyutlarına ve satın alma miktarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ahşap paletler üretimi sırasında talebe göre boyut tercihi yapılabilen ürünlerdir. Paletlerin çok yönlü kullanım alanı nedeniyle farklı sektörler için çeşitli ahşap paletler üretilebilmektedir.

Ahşap palet fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ahşap paletlerin kullanım seçeneğine göre boyutlarını seçmeniz gerekir. Doğru boyut tercihi ahşap paletten maksimum fayda almanızı mümkün kılar.

1 palet kaç m2?

Ahşap paletler sipariş edilen farklı boyutlarda üretilebilen paletlerdir. Talep ettiğiniz ahşap palet boyutuna göre üretim yaptırabilirsiniz. En çok tercih edilen paket boyutları 100×120 palet, 80×120 Palet seçenekleri olarak bilinmektedir.

Paletlerin boyutlarına göre fiyatları da değişkenlik gösterir. Kullanım amacına göre paletlerin hangi malzemeden yapıldığı da önemli bir noktadır. Palet seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak kullanım amacınıza en uygun paleti tercih etmek için iletişim kanallarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kaç Çeşit Palet Var?

Palet çeşitleri paletlerin kullanılacakları alanlara göre çeşitlenmektedir. En çok kullanılan paletler ahşap ve plastik paletlerdir. Bununla birlikte üretilen ve kullanım imkanı bulunan palet çeşitleri;

  • Euro Palet.
  • Ahşap Palet.
  • Plastik Palet.
  • Epal Palet.
  • Isıl İşlem Görmüş Palet.
  • CP Palet.
  • Turpal Palet.

Yukarıdaki palet çeşitlerinin yanı sıra kullanım amacınıza en uygun palet ürününü istediğiniz ebatlarda da üretime gönderebilirsiniz. Detaylar ve Arda Palet güvencesi ile hizmet almak için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

13 kez görüntülendi
Hemen Ara