Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Ahşap Palet Fiyatları

Ahşap Palet Fiyatları

Ahşap Palet Fiyatları

Ahşap palet fiyatları konusundan bahsetmeden önce aslında nedir ondan bahsedelim. En çok tercih edilen paletlerdir. Hijyen konusunda daha çabuk temizlenen yapısı olmasıyla beraber geri dönüşümlü olarak kullanılması sebebiyle, üretici firmaların gözde tercihi olmaktadır.

Çeşitli boy ve genişlik özellikleri barındırabilir. Özellikle ithalat durumlarında gönderilen ülkeye göre cm standartlarına dikkat edilmelidir. İki girişli ve dört girişli olarak iki çeşitte bulunur.

Ahşap palet sektörü üretiminde firmaların en çok dikkat etmesi gereken konular arasında, başta kalite olmasıyla beraber sağlık gelmektedir. Aksi taktirde haşarat ve böceklere maruz kalan paletler bulaşıcı hastalık taşıması sebebiyle ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Firmalar kalitenin yanı sıra fiyat konusunda bütçesini zorlamayacak palet üretimi sağlayabilen şirketleri tercih etmektedir.

Ahşap palet fiyatları nasıl hesaplanır ?

Ahşap palet fiyatları hesaplanırken sektörün en çok tercih edilen türü olan ahşap paletler, hem kullanım bakımından hem de kalite bakımından diğer paletlere göre daha dayanıklı olmaktadır. Aynı zamanda kolay temizlenebilir olması sayesinde daha hijyenik bir yapıya sahiptir. konusunda birçok firma geri dönüşüm sağladığı için alıcıları adına daha iyi fırsatlar sunabilmektedir.

Bu sayede daha çok müşteri kazanıp üretimi arttırmaktadır. Ama belirtmek isteriz ki palet alımında en büyük rolü oymayan faktör her zaman için kalite ve sağlıktır. Doğru kalite standartlarından geçmemiş ve sağlık kontrolü yapılmamış bir ahşap palet nedeniyle, doğru verimi alamayabilir ya da ciddi sağlık sorunları yüzünden mağdur kalabilirsiniz. Sağlıklı alışverişler dileriz.

 

Ahşap Palet Fiyatları : Ahşap Palet Fiyatı 2019

Ahşap Palet Çeşitleri Ahşap Palet Ölçüler Ahşap Palet Fiyatı
Ahp 1 800 mm x 1200 mm Arayınız
Ahp 2 1000 mm x 1200 mm Arayınız
Ahp 4 800 mm x 600 mm Arayınız
Ahp 5 1140 mm x 1140 mm Arayınız
Ahp 6 1100 mm x 1300 mm Arayınız
Ahp 7 1100 mm x 1100 mm Arayınız
Ahp 8 1000 mm x 1000 mm Arayınız