Ahşap Palet Fiyatları

Ahşap Palet Fiyatları

Ahşap palet fiyatları konusundan bahsetmeden önce aslında nedir ondan bahsedelim. En çok tercih edilen paletlerdir. Hijyen konusunda daha çabuk temizlenen yapısı olmasıyla beraber geri dönüşümlü olarak kullanılması sebebiyle, üretici firmaların gözde tercihi olmaktadır.

Çeşitli boy ve genişlik özellikleri barındırabilir. Özellikle ithalat durumlarında gönderilen ülkeye göre cm standartlarına dikkat edilmelidir. İki girişli ve dört girişli olarak iki çeşitte bulunur.

Ahşap palet sektörü üretiminde firmaların en çok dikkat etmesi gereken konular arasında, başta kalite olmasıyla beraber sağlık gelmektedir. Aksi taktirde haşarat ve böceklere maruz kalan paletler bulaşıcı hastalık taşıması sebebiyle ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Firmalar kalitenin yanı sıra fiyat konusunda bütçesini zorlamayacak palet üretimi sağlayabilen şirketleri tercih etmektedir.

Ahşap palet fiyatları nasıl hesaplanır ?

Ahşap palet fiyatları hesaplanırken sektörün en çok tercih edilen türü olan ahşap paletler, hem kullanım bakımından hem de kalite bakımından diğer paletlere göre daha dayanıklı olmaktadır. Aynı zamanda kolay temizlenebilir olması sayesinde daha hijyenik bir yapıya sahiptir. konusunda birçok firma geri dönüşüm sağladığı için alıcıları adına daha iyi fırsatlar sunabilmektedir.

Bu sayede daha çok müşteri kazanıp üretimi arttırmaktadır. Ama belirtmek isteriz ki palet alımında en büyük rolü oymayan faktör her zaman için kalite ve sağlıktır. Doğru kalite standartlarından geçmemiş ve sağlık kontrolü yapılmamış bir ahşap palet nedeniyle, doğru verimi alamayabilir ya da ciddi sağlık sorunları yüzünden mağdur kalabilirsiniz. Sağlıklı alışverişler dileriz.

 

Ahşap Palet Fiyatları : Ahşap Palet Fiyatı 2020

Ahşap Palet Çeşitleri Ahşap Palet Ölçüler Ahşap Palet Fiyatı
Ahp 1 800 mm x 1200 mm Arayınız
Ahp 2 1000 mm x 1200 mm Arayınız
Ahp 4 800 mm x 600 mm Arayınız
Ahp 5 1140 mm x 1140 mm Arayınız
Ahp 6 1100 mm x 1300 mm Arayınız
Ahp 7 1100 mm x 1100 mm Arayınız
Ahp 8 1000 mm x 1000 mm Arayınız

 

2. El Ahşap Palet Fiyatları

2.El Ahşap Palet Fiyatları, Taşıma sektöründe geleneksel olarak kullanılan ve en güvenli taşıma uygulamalarının gerçekleştirilmesini sağlayan ahşap paletler için, ikinci el alım ve satım işleri yapılmaktadır. Bu işle ilgilenen firmalar, ahşap palet kullanacak olan diğer firmalara birçok konuda yardımcı olur. Satış işlemlerinden paletlerin onarımına kadar, oldukça uzman bir çalışma sağlanır.

İkinci El Ahşap Paletler

İkinci el ahşap palet fiyatları sıfır ürünlere göre çok daha ekonomik olduğu için, firmalar yoğun talep gösterir. İkinci el olmasına rağmen, oldukça iyi bir onarım ve bakım işlemleri gerçekleştirildiği için, ahşap paletlerin sıfırdan bir farkı kalmaz. Kullanılamayacak halde olan paletler diğerlerinden ayrılır. Sadece hala aynı sağlamlıkta olan ve onarım ile kendine gelebilecek paletlerin satışı ve alımı uygulanır.

Mutlaka ne kadar alınacağı ve niteliği belirlenmeli, buna göre satışı sağlayan firma ile direkt iletişime geçilmelidir. Toplu alımlar için firma yetkilileri, talep edenlere birçok kolaylık sağlar. Daha ekonomik olmasından dolayı da, firmalar ne kadar ahşap palete ihtiyaç duyarsa kolaylıkla satın alabilir. Stok konusunda alım ve satım işlemleri ile ilgilenen firmalar, oldukça geniş bir yelpaze sunar.

Her firma kolayca ihtiyacı kadar paleti temin edebilir. Stok tükenmesi gibi bir sorun oluşmaz. İkinci el ahşap paletler ile taşımacılık sektöründe daha ekonomik ve daha kolay işlem yapma olanağı sunulmaktadır.

1.181 kez görüntülendi
Call Now Button
Open chat