Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Düzenli ve Güvenli Depolama

14.09.2013
70 görüntülenme
Düzenli ve Güvenli Depolama

Düzenli ve Güvenli Depolama

Depolama her şirket için önemlidir. Depolanan malların güvenli, sağlam ve düzenli depolanmaları gerekir.  Bir şirketin deposun ne kadar düzenli olursa o kadar disiplinli ve titizdir. Bu durum Şirketin bütün alanlarına yansır. Düzenli ve güvenli depolama ve taşıma için palet kullanabilirsiniz.

Palet özellikleri nelerdir?

Palet üreten birçok Firma bulunuyor. Bu firmalarda farklı ölçülerde farklı ihtiyaçlara göre paletler bulunuyor. Sizin yapmanız gereken tek şey ihtiyacınıza uygun ve size uygun ölçülere sahip olan paletleri seçmek. Ardından istediğiniz gibi mallarınızı taşıyabilir ve depolayabilirsiniz.

Eğer yeni paletler Şirket bütçenizi sarsıyorsa bunun yerine ikinci el paletler de kullanabilirsiniz. Bunlar daha uygun fiyata satıldığı için şirket bütçenizi de sarsmayacaktır. Dolayısıyla uygun fiyata düzenli ve güvenli bir depoya sahip olabilir ve güvenli bir şekilde mallarınızı taşıyabilirsiniz. Üstelik ikinci el paletlerin kalitesinde hiçbir değişiklik olmuyor.

Eğer Uluslar arası çalışıyorsanız ve Paletlerinize çok önem veriyorsanız Euro palet kullanabilirsiniz. Euro palet uluslar arası standartlara göre imal edilen paletlerdir. Bunların yapımında kullanılan bütün malzemeler bellidir. Bu paletleri üretebilen Firmaların sertifikası vardır. Euro palet kullanırsanız palet için para vermenize ve almanıza gerek kalmaz. Paletlerin hepsi aynı kalite’de olduğu için palet değişimi yapabilirsiniz. Bu durum hem daha kârlı dır hem de daha zahmetsiz.

Sizde Palet çeşitlerini inceleyin ve sizin Şirketinize ve şirket bütçenize en uygun olan Palet seçin ve güvenli ve düzenli depolamaya başlayın. Şirketiniz bir adım öne çıksın.

Tıkla Ara
WhatsApp WhatsApp Bize Yazın