Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Euro Palet Fiyatları

Euro Palet Fiyatları

Euro Palet Fiyatları Ne Kadar ?

euro palet fiyatları bilindiği üzere Avrupa standartlarına uygun bir şekilde en üst düzey kalite ile üretim yapılarak satışı yapılmaktadır. Hal böyle olunca fiyat konusunda da bir takım farklılıklar meydana gelmektedir. Fakat bu büyük ve kaliteli firma bünyesinde her çeşidinde olduğu gibi özellikle de en uygun fiyatları ile müşterinin hizmetine sunulmaktadır.

Çivisinden kullanılan her türlü malzemesine kadar her biri özel bir üretim olan ve daha sonra da denetimden geçirilen bu kaliteli palet çeşidi bu tür nedenlerden dolayı da en fazla tercih edilen palet çeşitleri arasında yer almaktadır. Üstelik sadece bu tür bir palet çeşidi değil, aynı zamanda daha birçok farklı palet çeşitleri de yine bir yandan son derece uygun fiyatlar eşliğinde bir diğer yandan da yüksek kalite ile üretim yapılmaktadır.

Bunlar arasında özellikle de kullanım açısından büyük bir talep duyulan her türlü çeşidi bulunan tahta paletler Arda Palet bünyesinde müşterinin talebine bağlı olarak üretim yapılmaktadır. İstediğiniz ölçü ve boyutlarda üretim ve satışı yapılan çeşitlerimiz müşterilerimize sunulmaktadır. Detaylı bilgi ve teklif almak için temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Euro Palet Fiyatları : Euro Palet Fiyatı 2019

Euro Palet Çeşitleri Euro Palet Ölçüleri Euro Palet Fiyatı
Euro 1 800 mm x 1200 mm Arayınız
Euro 2 1000 mm x 1200 mm Arayınız
Euro 3 800 mm x 600 mm Arayınız
Euro 4 1140 mm x 1140 mm Arayınız
Euro 5 1100 mm x 1300 mm Arayınız
Euro 6 1100 mm x 1100 mm Arayınız
Euro 7 1000 mm x 1000 mm Arayınız

 

Euro Palet Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Euro palet fiyatları bilindiği üzere ölçü ve ağırlığına göre farklılık gösterir. Ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınması ya da daha birçok farklı nedenler sebebi ile her gün sayısız bir şekilde talep gelmektedir.

Bu tür bir nedenden dolayı da firmalara bu noktada belirli bir bütçeyi paletler adına ayırmak zorundadırlar. Bu da elbette ister istemez aynı şekilde belirli bir maliyet demektir. Bu nedenden dolayı da bu son derece büyük ve güvenilir palet firması ile çalışan her müşteri adına en uygun euro palet fiyatları ya da daha birçok değişik palet çeşitleri için fiyatlar ile müşteri her zaman büyük bir memnuniyet içerisinde tutulmaktadır. Her zamanda kaliteli ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak her çeşit palet hizmeti verilmektedir.

Euro Palet ve diğer palet çeşitlerimiz hakkında fiyat almak için bizimle mail yada telefon ile iletişim kurunuz.