Euro Palet Fiyatları

Euro palet fiyatları bilindiği üzere Avrupa standartlarına uygun bir şekilde en üst düzey kalite ile üretim yapılarak satışı yapılmaktadır. Hal böyle olunca fiyat konusunda da bir takım farklılıklar meydana gelmektedir. Fakat bu büyük ve kaliteli firma bünyesinde her çeşidinde olduğu gibi özellikle de en uygun fiyatları ile müşterinin hizmetine sunulmaktadır.

Çivisinden kullanılan her türlü malzemesine kadar her biri özel bir üretim olan ve daha sonra da denetimden geçirilen bu kaliteli palet çeşidi bu tür nedenlerden dolayı da en fazla tercih edilen palet çeşitleri arasında yer almaktadır. Üstelik sadece bu tür bir palet çeşidi değil, aynı zamanda daha birçok farklı palet çeşitleri de yine bir yandan son derece uygun fiyatlar eşliğinde bir diğer yandan da yüksek kalite ile üretim yapılmaktadır.

Euro Palet Fiyatları Nedir ?

Euro palet, (veya EUR-palet veya EUR EPAL Palet) Avrupa Palet Birliği tarafından belirtilmiş standartlardaki paletler olup, 80×120 cm, 100×120 cm, 120×100 cm ve 60×80 cm tipleri bulunmaktadır. Yaygın kullanımdaki 80×120 cm’lik Euro palet 80 parça tahtadan oluşmakta olup, yaklaşık 35 kg ağırlığında, 45.234 dm3, yayılı yük taşıma kapasitesi 1500 kg’dir. Verilen standardlara aynen uyan paletlere “Avrupa Palet Havuzu (European Pallet Pool EPP) sistemi uygulanmaktadır yani, yani “palete-kars-palet” değistokuşu yapılmak mümkün olmaktadır. EUR/EPAL-pallet belrilenmiş standartlı tahtadan yapılmış olup 78 özel çivi ile tutturması standart olarak belirlenmiştir ve standart dış ölçüleri 1,200 mm x 800 mm x 144 mm olarak tespit edilmiştir. Daha detaylı teknik bilgiler için tıklayın.

Bunlar arasında özellikle de kullanım açısından büyük bir talep duyulan her türlü çeşidi bulunan tahta paletler Arda Palet bünyesinde müşterinin talebine bağlı olarak üretim yapılmaktadır. İstediğiniz ölçü ve boyutlarda üretim ve satışı yapılan çeşitlerimiz müşterilerimize sunulmaktadır. Detaylı bilgi ve teklif almak için temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Euro Palet Fiyatları 2021

Euro Palet Çeşitleri Ölçüler Fiyat
Eur 1 800 mm x 1200 mm 1 Güncel fiyat alınız
Eur 2 1200 mm x 1000 mm 2 Güncel fiyat alınız
Eur 3 1000 mm x 1200 mm 3 Güncel fiyat alınız
Eur 4 800 mm x 600 mm 4 Güncel fiyat alınız

 

Euro Palet Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Euro palet fiyatları bilindiği üzere ölçü ve ağırlığına göre farklılık gösterir. Ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınması ya da daha birçok farklı nedenler sebebi ile her gün sayısız bir şekilde talep gelmektedir. Bu tür bir nedenden dolayı da firmalara bu noktada belirli bir bütçeyi paletler adına ayırmak zorundadırlar. Bu da elbette ister istemez aynı şekilde belirli bir maliyet demektir. Bu nedenden dolayı da bu son derece büyük ve güvenilir palet firması ile çalışan her müşteri adına en uygun euro palet fiyatları ya da daha birçok değişik palet çeşitleri için fiyatlar ile müşteri her zaman büyük bir memnuniyet içerisinde tutulmaktadır. Her zamanda kaliteli ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak her çeşit palet hizmeti verilmektedir.

Euro Palet ve diğer palet çeşitlerimiz hakkında fiyat almak için bizimle mail yada telefon ile iletişim kurunuz.

 

İkinci El Euro Palet Fiyatları

İkinci El Euro Palet Fiyatları, Özellikle ihracat yapan firmalar tarafından Euro Paletler oldukça fazla kullanılmaktadır. Avrupa Palet Birliği tarafından standartları belirlenmiş, nakliye ve taşımacılık kolaylığı sağlayan paletlerdir. Birlik tarafından paletin üretiminde kullanılacak ağaçtan çiviye kadar bütün özellikler belirlenmiştir.

Bu özelliklerin sebebi hem paletin dayanıklılığını sağlamak, hem de Avrupa Birliği içerisindeki ticaretlerden sonra da geri dönüşüm amaçlı paletlerin kullanımının devam etmesidir. Farklı üretimler yapan birçok firma, kullandıkları standart paletler sayesinde nakliyede standartlara ulaşmıştır.

İkinci El euro palet fiyatları, paletin üretileceği ağaç: Paletler dayanıklılığı fazla olan çam ağacından üretilmektedir. Çam ağacından hazırlanan ahşapların ebatları ve kalınlıkları da birlik tarafından belirlenmiştir.

Avrupa Birliği ülkeleri arasında taşımacılık için belirlenen nakliyecilik standartları, Avrupa Birliği dışındaki ülkelerle yapılan ticaretlerle birlikte diğer ülkeler tarafından da benimsenmiş ve zaman içerisinde tüm ülkeler tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Avrupa Birliği tarafından belirlenen taşımacılık standartlarından birisi de kullanılan paletin özellikleridir.

3.171 kez görüntülendi
Hemen Ara