Halkalı Palet

Halkalı palet firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Halkalı bölgesi ve çevresinden ikinci el palet ve sıfır palet konusunda en uygun fiyatları ve en kaliteli paletleri sizlere ulaştırmak en önemli amacımızdır.

Ahşap Paletlerde İnanılmaz Fırsatlar

Günümüzde özellikle kargo firmalarının kullandığı ahşap paletler artık hemen hemen her sanayi sektöründe, yük taşımacılığında ve şehirle arası çalışan otobüslere kadar birçok alanda kullanılmakta.

Peki nedir ahşap palet? Palet büyük bir yükü altından destekleyen ve portif dediğimiz bu yükü kaldırmak için kullanılan iş makinesi tarafından rahatça kaldırılıp kamyona ya da tır gibi taşıma yapılacak aletlere yüklenen tahtaların paralel olarak durduğu ve enine kalın kalaslar konularak yapılan bir şeydir. Hemen hepimiz bu Halkalı ahşap paleti mutlaka marketlerde ya da büyük alışveriş merkezlerinde görmüşüzdür.

Halkalı Ahşap Paletler %100 Dayanıklı

Özellikle üretim yapan firmalarca ihtiyaç duyulan bu ahşap paletler yüklerin altına koymak için bire bir. Hem yükün ağırlığını belli merkezlere dağıtan hem de taşıma kolaylığı sağlayan bu paletler ilk kullanımdan sonrada kullanmaya çok elverişlidir. Halkalı ikinci el palet olarak piyasaya sunulan bu paletler herhangi bir darbe almamıştır ve gayet sağlam durumdadır.

Özellikle mal sevkiyatı yapan büyük firmalarca tercih edilen bu Halkalı paletler ikinci el olsun ya da üretimi sıfır olsun kesinlikle sizin işinizi büyük oranda kolaylaştıracaktır. Yükün daha az yer kaplamasına da müsaade eden Halkalı ahşap paletler yükleme esnasında daha fazla alanı size sunuyor. Ezilme kırılma ve dökülmelere karşı koruyucu streçle sarılan ve paletler üzerine yerleştirilen bu yükler sağlam bir biçimde gidecekleri adrese sağ salim ulaşıyor.

861 kez görüntülendi
Hemen Ara