Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

İkinci El Palet Fiyatları

İkinci El Palet Fiyatları

İkinci el palet fiyatları kullanılan malzeme ve boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. İnce, orta ve kalın palet olarak, kullanım amaçlarına göre de ayrılmakta olan bu tür paletler, genel olarak malların bir arada toplanarak, kolay şekilde araçlara yüklenmesi ve taşınabilmesi amacı ile yaygın olarak tercih edilmektedir. İstediğiniz kadar palet talebinde bulabileceğiniz firma adresimizde, sizlere özel fiyatlar da sunulmakta ve buna göre indirimler yapılarak, daha fazla müşteri memnuniyeti ilkesine dikkat edilmektedir.

İkinci El Palet Fiyatları 

Yaklaşık 24 yıldır sağlamış olduğumuz hizmetlerde, ahşap ve plastik malzemeler kullanarak üretimler gerçekleştirmekteyiz. Pek çok farklı marka ve işyerlerinde önemli ürünler arasında yer alan palet çeşitleri, sağlam ve dayanıklı olma özellikleri ile piyasada yer almaktadır. Ancak satılmış olan ürünler, daha sonra kullanılmayacak olma sebeplerinden dolayı, geri alınmakta ve ikinci el palet adı ile tekrar satışa sunulmaktadır. Sıfır olarak satışa sunulan fiyatlara göre çok daha ucuza satılan bu ürünler, özellikle fabrika alanlarında ve sanayi alanlarında tercih edilmektedir. Aşırı yükteki ürün ve malzemelerin kolay şekilde taşınabilmesi amacı ile kullanılmakta olan paletler, ağaçlardan ve plastiklerden özel olarak elde edilerek ortaya çıkarılmaktadır.

 

İkinci El Palet Fiyatları

İkinci El Palet Çeşitleri İkinci El Palet Ölçüleri İkinci El Palet Fiyatı
İkinci El Ahşap Palet Tüm ölçüler Arayınız
İkinci El Euro Palet Tüm ölçüler Arayınız
İkinci El Plastik Palet Tüm ölçüler Arayınız
İkinci El Epal Palet Tüm ölçüler Arayınız
İkinci El Isıl İşlem Palet Tüm ölçüler Arayınız
İkinci El Turpal Palet Tüm ölçüler Arayınız

 

İkinci El Palet Ürünlerinin Kullanım Alanları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza farklı araç ve cihazlar girmiş, bu cihazlar sayesinde işlerin daha kolay ya da hızlı yapılması mümkün hale gelmiştir. Söz konusu olan cihaz ve araçlar arasında forklift araçları gelmektedir. Bu araçların kullanılabilmesi için özel ehliyet alınması gerekmektedir. Bunun yanı sıra aşırı büyük ve ağır olan eşya ya da ürünlerin taşınabilme adına araçlara yüklenebilmesi için üretilmiş olan forklift araçları, palet ürünleri sayesinde işlemlerini yürütebilmektedir. Bahsedilen ürün ve malzemeler paletlere koyulmakta ve bir arada tutulmaktadır. Paletlerin forklift ile kaldırılması ve taşınacak olan araçlara sorunsuz olarak yerleştirilmesi mümkündür.

Sıfır ya da 2.el palet çeşitlerine göre değişkenlik gösteren fiyatlar için kampanyalar sunan firmamız, bu ürünlerin kullanıldığı alanların başında fabrikalar, sanayi alanları, manavlar, alışveriş merkezleri ve kafe alanları gibi akla gelebilecek olan tüm işletmelerde kullanılmaktadır. Ürün ya da malzeme sayısının çok olduğu yerlerde, rahat taşınma ayrıcalıkları sunan paletler kimi zaman ahşap, kimi zaman ise plastik malzemeler ile kullanılabilmektedir.