Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

İkinci El Palet

Anasayfa » İkinci El Palet

İkinci el palet, günümüzde farklı malzemeler kullanılarak, çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılmakta olan ürünler bulunmaktadır. Önceki yıllarda yalnızca ürün ve malzeme taşınabilmesi amacı ile kullanılan ürünler, son yıllarda dekoratif malzeme olarak da kullanılmaya başlanmıştır. Ahşap palet, plastik palet ve Euro palet olarak çeşitlerine ayrılmakta olan ikinci el palet fiyatları kullanılan malzeme ve boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. İnce, orta ve kalın palet olarak, kullanım amaçlarına göre de ayrılmaktadır. Genel olarak malların bir arada toplanarak, kolay şekilde araçlara yüklenmesi ve taşınabilmesi amacı ile tercih edilmektedir. İstediğiniz kadar palet talebinde bulabileceğiniz firma adresimizde, sizlere özel fiyatlar da sunulmaktadır.

İkinci El Palet

İkinci el palet ürünlerimizden bahsetmeden önce firmamızdan bahsedelim. Yaklaşık 24 yıldır sağlamış olduğumuz hizmetlerde, ahşap ve plastik malzemeler kullanarak üretimler gerçekleştirmekteyiz. Pek çok farklı marka ve işyerlerinde önemli ürünler arasında yer alan palet çeşitleri, sağlam ve dayanıklı olma özellikleri ile piyasada yer almaktadır. Ancak satılmış olan ürünler, daha sonra kullanılmayacak olma sebeplerinden dolayı, geri alınmakta ve tekrar satışa sunulmaktadır. Sıfır olarak satışa sunulan fiyatlara göre çok daha ucuza satılan bu ürünler, özellikle fabrika alanlarında ve sanayi alanlarında tercih edilmektedir. Aşırı yükteki ürün ve malzemelerin kolay şekilde taşınabilmesi amacı ile kullanılmakta olan paletler, ağaçlardan ve plastiklerden özel olarak elde edilerek ortaya çıkarılmaktadır.

Kaliteli olması veya olmaması bir yandan tamamen size bağlı olacaktır, birde kesinlikle ihtiyacınıza göre palet edinmeye dikkat edin. Örneğin;  “Ahşap paletler sağlam değil almam.” Derseniz yanlışa düşersiniz çünkü ahşap paletlerde sağlamdır ve euro paletlere göre taşıması kolay olduğundan ön plana çıkar. Bu konuda oldukça fazla dikkat etmeniz gerekiyor.

Kullanım Alanları Nedir ?

İkinci el palet alırken sağlam seçim yaptığınız sürece ve ihtiyacınıza göre palet çeşitleri arasında doğru seçimi yaptığınız sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınız. İkinci el paletler sizlere sıfır kadar sağlam performans sergileyebilir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza farklı araç ve cihazlar girmiş, bu cihazlar sayesinde işlerin daha kolay ya da hızlı yapılması mümkün hale gelmiştir. Söz konusu olan cihaz ve araçlar arasında forklift araçları gelmektedir. Bu araçların kullanılabilmesi için özel ehliyet alınması gerekmektedir. Bunun yanı sıra aşırı büyük ve ağır olan eşya ya da ürünlerin taşınabilme adına araçlara yüklenebilmesi için üretilmiş olan forklift araçları, palet ürünleri sayesinde işlemlerini yürütebilmektedir. Bahsedilen ürün ve malzemeler paletlere koyulmakta ve bir arada tutulmaktadır. Paletlerin forklift ile kaldırılması ve taşınacak olan araçlara sorunsuz olarak yerleştirilmesi mümkündür.

Sıfır ya da 2.el palet çeşitlerine göre değişkenlik gösteren fiyatlar için kampanyalar sunuyoruz. Bu ürünlerin kullanıldığı alanların başında fabrikalar, sanayi alanları, manavlar, alışveriş merkezleri ve kafe alanları yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.