İkinci El Palet

Anasayfa » İkinci El Palet

İkinci el palet, ürünlerimizden bahsetmeden önce firmamızdan bahsedelim. Yaklaşık 24 yıldır sağlamış olduğumuz hizmetlerde, ahşap ve plastik palet çeşitlerimiz ile hizmet sağlamaktayız. Pek çok farklı marka ve işyerlerinde önemli ürünler arasında yer alan ürünlerimiz, sağlam ve dayanıklı olma özellikleri ile piyasada yer almaktadır. Ancak satılmış olan ürünler, daha sonra kullanılmayacak olma sebeplerinden dolayı, geri alınmakta ve işlem gördükten sonra tekrar satışa sunulmaktadır. Sıfır olarak satışa sunulan fiyatlara göre çok daha ucuza satılan bu ürünler, özellikle fabrika alanlarında ve sanayi alanlarında tercih edilmektedir.

Son zamanlarda en fazla talep görmesinin nedeni düşük maliyet olmasıdır. Bunun yanı sıra sıfır olarak üretim yapılan palet çeşidi gibi tüm ikinci el paletler de son derece sağlam yapılıdır. Günümüzde birçok firma palet üretimi yapmaktadır. Hatta eskimiş paletleri alarak yeniden üretime sokup daha az maliyet le üretim yapabilmektedirler. Bize istediğiniz ölçüde ya da standart ölçüde palet yaptırabilirsiniz. İhtiyacınız ve kullanacağınız alan ne ise o orantıda palet üretimi yapıyoruz. Ahşap paletler genelde ürün satışı ya da üretimi yapan firmalar tarafından tercih edilir. Plastik olanları ise daha çok gıda işi yapan firmalar tercih etmektedirler. Plastik paletler daha hijyenik olduğu için kimyasal ürünlerle işlem yapan işletmelerde de ayrıca tercih etmektedirler.

İkinci El Palet Nedir ?

İkinci el palet, farklı malzemeler kullanılarak çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılmakta olan ürünlerdir. Artık ihtiyaç duyulmayan paletleri satın alıyoruz. Bu paletleri yenileyip tekrardan ihtiyaç duyan firmalara satıyoruz. Sıfırdan farkı daha önce kullanılmış olmasıdır. Dayanıklılık olarak hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Maliyet olarakta daha ucuzdur. Önceki yıllarda yalnızca ürün ve malzeme taşınabilmesi amacı ile kullanılan ürünler, son yıllarda dekoratif malzeme olarak da kullanılmaya başlanmıştır. İnce, orta ve kalın palet olarak, kullanım amaçlarına göre de ayrılmaktadır. Genel olarak malların bir arada toplanarak, kolay şekilde araçlara yüklenmesi ve taşınabilmesi amacı ile tercih edilmektedir. İstediğiniz kadar palet talebinde bulabileceğiniz firma adresimizde, sizlere özel fiyatlar da sunulmaktayız.

İkinci El Palet Çeşitleri ?

İkinci El Palet Çeşitleri, Euro, plastik ve ahşap olmak üzere üçe ayrılır. Ayrıca ebat ve ölçülerine göre de farklılık göstermektedir. Örneğin sizleri misafir ettiğimizde iki euro palet arasında bile farklılık vardır. Biri daha yeni iken diğeri çok hor kullanılmış olabilmektedir. Bunun için size en yeni olanı göndermeye gayret gösteririz. İkinci el paletlerin bu tip çeşit ve seçenekleri vardır. Arda Palet bu konuda müşteri memnuniyetini garanti eder. Sizlere tecrübeli ekibimiz ile hizmet veririz.

Palet alırken insanların tercih ettiği ve çok kullanım kolaylığı sağladığı palet ahşap palettir. 2.el palet kullanımında da hiçbir problem yaşanmaz. Daha uygun fiyatlara alınabildiği için genelde firmalar bunu tercih etmektedirler. Taşıma firmaları ürünleri hasarsız bir şekilde taşımak için palet kullanırlar.

 

İkinci El Ahşap Palet

İkinci el ahşap palet firmamızda en çok talep gören ürünlerimiz arasındadır. Müşterilerimiz genelde maliyetleri az olduğu için tercih etmektedir. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Tüm ürünlerin son derece güvenli bir şekilde istenilen adrese ulaşması bizler için büyük bir önem arz etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön plandan tutarak aynı zamanda en uygun fiyatlar dâhilinde sunumu yapılan birbirinden farklı palet çeşitleri son teknoloji makineler ve bu alanda büyük bir tecrübe kazanmış çalışanlar ile firmamız hizmet verir. İstanbul çevre il ve ilçelere her gün sayısız palet çeşidi siparişi alınmakta ve bununla birlikte aynı zamanda teslim edilmektedir. Sürekli olarak müşteri portföyünü geliştiren firmamız bünyesine katılan her firma, son derece büyük bir memnuniyet ile devam etmektedir.

İkinci El Plastik Palet

İkinci el plastik palet tercih edilmesinin sebebi düşük maliyetli olmasıdır. Yıkanabilir özellikte olduğu için sıfır gibi kullanım sağlar. Bilindiği üzere her yıl her ay ve hatta her gün milyonlarca ürün piyasaya sürülürken bu ürünleri taşıma noktasında ya da bir araya getirerek istifleme noktasında birbirinden farklı palet çeşitleri son derece büyük ihtiyaç olmaktadır. Sizlerin de ihtiyacı olduğu plastik paletlere bizi arayarak detaylandırabilir ve fiyat alabilirsiniz. Sıfır olarak da üretim yapılan çeşitleri açısından son derece uygun fiyatlar ile sunulan palet çeşitleri bu noktada firma adına maliyetleri oldukça düşürmektedir.

İkinci El Euro Palet

Birbirinden farklı boyutlarda ve renklerde ve hatta şekillerde olan ikinci el euro palet çeşitleri birçok firma adına sürekli bir talep ile istenmektedir. Bu yüzden de bir gün içerisinde bile sayısız palet çeşitleri talebi alınır ve üretimi yapılır. Bu nedenden dolayı da özellikle de son zamanlarda ikinci el palet çeşitleri oldukça fazla bir şekilde talep edilmeye başlandı.

  1. EPAL ve EUR damgalarıyla ahşap paletlerden ayırıcı bir özelliğe sahiptir.
  2. Dört yüz kilo taşıma kapasitesini karşılayacak bir sağlamlıktadır.
  3. 80×120 ebatlarında üretime tabi olur.
  4. Tekrar satışa sunulabilecek tamir ve bakımlardan geçen bir özelliği de barındırmaktadır.
Hemen Ara