İstanbul Euro Palet ve Plastik Palet

İstanbul Euro Palet ve Plastik Palet

Arda Palet, tüm taşımacılık faaliyetlerinizi karşılamak amacıyla, euro paletplastik palet vb. üretimini yapmaktadır. Firmamız, birbirinden farklı özellikleri bulunan palet çeşitlerini, titiz bir biçimde uzman çalışanlar denetiminde üretmektedir. Buradan yola çıkarak üretilen her palet kalite ve sağlamlık testinden başarıyla geçmektedir.

Ahşap Paletler Firmamızda ahşap palet üretimi, ölçü değişkenlikleri göz önüne alınarak yapılmaktadır. Özellikle üretim aşamasında kalite ve kontroller titizlikle sürdürülmektedir.

Dayanıklı ve son derece kullanışlı ürünlerimiz, İstanbul palet fiyatları ile karşılaştırıldığında oldukça uygun fiyatlı avantajlı seçeneklerle satışa sunulur.

Plastik Paletler

Plastik ürünlerimiz dayanıklılık, kullanışlılık ve esneklik konusunda titiz çalışmalarla üretilmektedir. Taşınacak olan yükün ağırlığı, taşıma şekli ve saklama koşulları plastik paletlerimizin kalite standartlarını büyük ölçüde belirlemektedir. Aynı zamanda uygun fiyatlı plastik paletler, Arda Palet bünyesinde cazip koşullarda müşterilerine sunulmaktadır. Kullanım aşamasında rahatlık sunan, güçlü yapısıyla uzun süreli kullanım vadeden plastik paletler, lojistik sektörünün vazgeçilmezleri arasındadır.

Euro Palet

Taşımacılık konusunda en çok tercih edilen palet türüdür. Kurutulmuş ahşaptan imal edilen Euro paletlerin uzun yıllar kullanılabildiği görülebilir.

Talep ve İhtiyaca Göre Özel Paletler: İşletmelerin özel ölçü istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak standart ölçülerimiz dışında özel üretimler yapılmaktadır. Taşımacılık konusunda her türlü malzeme çeşidimiz mevcut olduğu gibi ölçüler konusunda da istenilen seçenekler mevcuttur.

İkinci El Ahşap Paletler: Paletlerin imalatında kaliteli ve dayanıklı ham madde kullanan Arda Palet, ikinci el ahşap paletlerin de yenilenmesi ve korunması amacıyla titiz ve doğru teknikler kullanarak çalışmaktadır. Bu özenli çalışmanın sonucu olarak, sıfır kalitesinde ikinci el palet seçenekleri sunulmaktadır. İstanbul palet ve taşıma sektöründe, en çok talep gören ikinci el paletler ahşap ürünler olmaktadır. Kullanım kolaylığı ve rahat hareket etme özelliği sayesinde çok tercih edilir. Bununla beraber uzun ömürlü ve sağlam yapıya sahip ikinci el ürünlerimiz üretim sahamızda titizlikle kontrol edilmekte ve satışa sunulmaktadır.

İkinci El Plastik Paletler: Plastik paletlerin imalat aşamasındaki tüm standartlar ikinci el plastik paletlerimiz için de geçerlidir. Temiz, Az kullanılmış ve yapısında herhangi bir bozulma olmayan ikinci el paletler firmamızda bulunmaktadır.

952 kez görüntülendi
Hemen Ara