Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Kaliteli Malzeme Yapısıyla Euro Paletler

28.12.2018
97 görüntülenme
Kaliteli Malzeme Yapısıyla Euro Paletler

Plastik paletlerle beraber en çok kullanılan ürünler genellikle euro palet çeşitleri oluyor. Özellikle kurutulmuş tahta malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirildiğinden dolayı, uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunmaktadır. Bu yüzden Euro paletler farklı sektörler bazında yoğun olarak değerlendirilir. Özellikle mantar ve böcek gibi istenmeyen zararlardan korunmak için, bu ürünler ideal çözümleri getirmektedir. Kolay kullanım imkanı ayrıca ürünün tercih sebepleri içerisinde yer almaktadır. Basit ve hızlı bir şekilde üretimden geçmekte ve sağlam malzeme yapısı ile en ağır ürünlerinizi, güven içerisinde nakil etmenize fırsat vermektedir. Tercih ettiğiniz ürün için hemen iletişim kurarak sipariş verebilir ve çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

 Avantajları ile beraber euro paletler

 Farklı özellikleri ve ebatlarına göre değişkenlik gösteren bu paletler, birçok değişik avantajıyla rahat bir kullanım şansı tanımaktadır. Özellikle başta dayanıklılık ve sağlamlık en çok tercih edilmesindeki sebepler arasında önde geliyor. O yüzden günümüzde 2.el euro palet ürünler çok daha uygun maliyetlerle elde edildiğinden dolayı tercih edilmektedir. Ayrıca çevre dostu ürünler olmasıyla kullanımın sona ermesinin ardından doğaya yeniden kazandırılabilmektedir. Seri bir üretim altında tasarımdan geçen Euro paletler, tamamen uluslararası standartlara bağlı kalınarak kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanmaktadır. Özellikle çam veya kabak ağaçlardan hazırlanan bu ürün çeşitleri, en zorlu koşullarda dahi en ağır ürünlerin kolayca nakledilmesine fırsat sunuyor. Bu konuda yaklaşık olarak 1 ton ağırlıktan fazla ürünü tek seferde taşımanız mümkün.

 Kaliteli malzeme yapısıyla uygun fiyatlı Euro paletler

Palet konusunda bu ürünler en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı, ayrıca kolay kullanım imkanı firmalara büyük rahatlık getirmektedir. Üstelik TSE garantisi altında kaliteli çiviler kullanıldığından dolayı, gönül rahatlığı ile bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca toplu siparişleriniz kapsamında oldukça uygun euro palet fiyatı sayesinde cebiniz de yanmaz. Üretim noktasında özel birçok farklı işleme tâbi tutulduklarından dolayı, bu palet çeşitlerini güvenle kullanılabilmektedir. Özellikle uluslararası taşımalarda ya da farklı şehirlere nakil söz konusu olduğu zaman, mantar veya böcek gibi zararlar ürünlere kesinlikle zarar veremez.

Tıkla Ara
WhatsApp WhatsApp Bize Yazın