Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Kereste

Anasayfa » Kereste

Kereste

İstanbul Halkalı’da kurulmuş olan ve 1994’ten bu yana faaliyet gösteren Arda Palet Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti, artık kereste ihtiyacını da karşılamaktadır. Ahşap palet, karton palet, plastik palet ve ikinci el palet seçenekleri ile İstanbul’un gözde paletçilerinden olmayı kendine hedef edinmiş olan Arda Palet Orman Ürünleri şimdide kereste imalatı ile her zamanki gibi müşteri memnuniyetini kazanmış durumda.

 İnşaat ve diğer kullanım amaçlarına uygun şekilde satışa sunduğumuz ürünleri oldukça kullanışlı ve dayanıklıdır. Belirttiğiniz boy, en ve kalınlığa uygun seçeneklerimiz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Büyük ve kaliteli bir deposuya sahip olan Arda Palet Orman Ürünleri güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilere en uygun ve en hesaplı alış verişi sağlamaktadır. Dürüst, güvenilir ilişkiler üzerine kurulu bir alış verişi kendine hedef olarak belirleyen Arda Palet Orman Ürünleri, bu hedefinden şaşmamak için oldukça verimli çalışmaktadır. En son teknolojiyi takip ederek ve teknolojiyi kullanarak çağa da ayak uydurmuştur.

İnşaat Kerestesi

Büyük hedeflerle yoluna devam eden Arda Palet Orman Ürünleri, inşaat kerestesi başta olmak üzere daha birçok çeşidi ile en uygun hizmeti sizelere vermeye çalışmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti topraklarında bulunan sanayi kuruluşlarının palet ve kereste ihtiyacını karşılayan bir firma olmayı kendine hedef seçmiş olan Arda Palet Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti, her firmanın ihtiyaçları doğrultusunda ilerlemektedir. Sıfır ve ikinci el palet seçenekleri ile standartın dışına çıkmadan, uygun ve hesaplı fiyat listesi ile her zaman müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp WhatsApp Bize Yazın