Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Palet Servis Bölgelerimiz

16.09.2016
186 görüntülenme
Palet Servis Bölgelerimiz

Palet Servis Bölgelerimiz

Özellikle imalat sektöründe üretilen malın düzgün paketlenip, sevkiyatının yapılmasında kullanılan paletler, yurdun birçok noktasında dağılımı yapılırken, İstanbul il sınırları içerinde de belli noktalardan dağılımı yapılarak, imalat sahaları için satışa sunulur.

İstanbul Paletçi

 İstanbul Türkiye nüfusunun en kalabalık ve ekonominin temel taşını oluşturduğundan, gerek endüstriyel, gerekse gıda ve tekstil için üretimler yapılırken, tahta veya son yıllardaki ahşap imalatları ile yapılan paletler İstanbul başta olmak üzere birçok noktada kullanılır.

İkitelli Palet

İkitelli palet daha çok organize sanayi bölgesi olup şehir içindeki işletmeler ve imalat sahalarına, küçük kamyon veya kamyonetle servisler sağlanıp, yüklenecek mal türüne göre yapılan palet genişlikleriyle gönderilir. İkitelli tem yolu sayesinde kolay ulaşım sağlanıp, hizmetin çabuk alınmasına elverişli bir konumdadır.

Başakşehir Palet

Başakşehir palet daha ziyade İstanbul merkezle çıkışı arasındaki işyerleri için kullanılan, yük taşımaya elverişli paletlerin üretildiği ve satıldığı ilçedir. Üretimi yapılan paletler müşterinin istemiş olduğu ölçülerde ve özel üretim olduğundan, yüklenecek araca göre kalıplardan oluşturulur. Başakşehir palet satışlarında ağaç kalitesine veya plastiğin kıvamına dikkat ederek, kalitesinden söz ettirir.

Küçükçekmece Palet

Küçükçekmece palet, daha ziyade küçük işletmeler, ya da market, manav gibi gıda sektörlerinin kullandığı, tır veya kamyonlarla taşımaya uygun bölge olarak adlandırılıp, en yakın ihtiyaç sahibine cevap verebilecek konum olarak düşünülüp, internet sitesinden Küçükçekmece palet servisi sunmaktadır.

Halkalı Palet

Halkalı palet son yıllarda en hızlı gelişen ilçelerden olduğundan, işyerlerinin her geçen gün artması palet taleplerine yetersiz gelmekte daha fazla ihtiyaç için palet üretimlerini arttırmalarını gerektirmektedir. Kullanılan ve artık iş göremez kabul edilen paletleri geri alarak geri dönüşümde de kullanmaya yönelik olduğundan Halkalı palet servisi ile birçok aile içinde geçim kaynağı olmaktadır.

Hadımköy Palet

Hadımköy palet, sanayii kuruluşlarının daha çok İstanbul dışına çıkmasıyla yoğun palet taleplerinin yaşandığı ve onlara yetebilmek için faaliyetlerini ve hizmetlerini genişlettiği ilçelerdendir. Çalışma saatlerini esnek tutarak gelen talepler için yoğun çaba harcayan Hadımköy, küçük büyük birçok işletme için özel siparişle de çalışmaktadır.

Beylikdüzü Palet

Beylikdüzü palet daha çok yaşam alanlarını şehir dışına taşımaya çalışıp, hem şehre yakın hem uzak düşüncesiyle yaşayan insanlardan oluşmaktadır. Yaşamak için çalışmaya ve üretmeye ihtiyaç duyan halk, küçük büyük işletmelerde veya kendi işyerlerini açarak geçim sağlar. Nakliye esnasında daha sağlıklı ürün gönderilmesi için Beylikdüzü palet servisi kullanılarak çevre halkına yardımcı olunur.

Çerkezköy Palet

Çerkezköy Palet, İstanbul dışına çıkmış başka il e bağlı olan fakat zor ve acil durumlarda her iki ilinde palet ihtiyacını karşılayan ilçelerdendir. Gerekli olduğu zamanlarda siparişle veya standart üretimleriyle çalışmalar yaparak, Çerkezköy palet servis olarak bütün Trakya ya hizmet sağlar.

Çorlu Palet

Çorlu palet, Trakya için önemli bir konumda olup, sanayiinin en yoğun olduğu ilçeler içindedir. Sürekli gelen taleplere ihtiyaç verebilmesi, üretim kalitesini düşürmeden çalışması için son dönemde ağaç palet yerine plastik üretimlere de ağırlık vererek gerek Çorlu gerekse başka ilçelere hizmetlerini gönderir.

Silivri Palet

Silivri palet İstanbul iline bağlı ilçe durumunda olması, çevresindeki işyerlerine veya yakın bölgelerdeki yetersiz talepleri karşılamaya elverişli konumdadır. Ağaç kalitesi ve cinsine önem verilerek yapılan palet üretimleri ile Silivri kolay ulaşım hizmetleri sunar.

Çatalca Palet

Çatalca palet bol ağaç kalitesine sahip ilçe olmasıyla beraber, çevresinden her türlü ağaca kolay ulaşabilir konumda olması, farklı fiyatta ve kalitede palet üretmesine sebep olur. Palet üretimlerinde kaliteye ve uzun süre kullanıma olanak sağlanırken Çatalca farkını da müşterilerine yansıtmak için üstün çaba gösterir.

İkinci El Palet Servis Bölgeleri

Büyükçekmece, her türlü acil ihtiyacın olabileceği düşüncesi ile neredeyse 24 saat hizmet sağlayabilen palet servis imkânları sunar. Her çeşit mal ve üretimin taşınabilirliği test edilmiş paletler, şehir içine dağıtımla veya özel siparişle Büyükçekmece tarafından sağlanır.

Bayrampaşa şehrin ortasında palet servisi sunarken, hizmet vermeye çalışan fabrika alanlarına veya işletmelere kendi araçlarıyla servis imkânı sağlayıp, uygun bulunmayan paletleri geri alarak müşteri memnuniyeti sağlar. Birçok işyeri ile anlaşması olan Bayrampaşa, palet servislerini gününde ve zamanında yaparak güven kazanır.

Arnavutköy, gıda ve inşaat sektörleri için en sağlam ve kaliteli paletlerin yapıldığı ilçelerdendir. Ağır tonajlı yüklerin üzerine konulup güvenle kaldırılması, streç filmle kaplama gibi işlemlerin kolay yapılabilmesi, yükleme ve boşaltmaların sağlıklı yapılmasını amaçlayan Arnavutköy palet servisi ile gerçekleşir.

Tıkla Ara