Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Palet

Anasayfa » Palet

Kalitenin yanı sıra müşteri odaklı bir çalışma prensibine sahip olan firmamız farklı özelliklere sahip palet satışı yapıyor. Ahşap, Euro, Plastik ve Tahta çeşitlerimiz vardır.

Kaliteyi ekonomik fiyatlar ile birleştiren firmamız pek çok yönden sektörde öncü konumdadır.

Palet

Palet Çeşitleri Palet Ölçüleri Palet Fiyatı
Ahşap Palet Tüm ölçüler Arayınız
Euro Palet Tüm ölçüler Arayınız
Plastik Palet Tüm ölçüler Arayınız
Epal Palet Tüm ölçüler Arayınız
Isıl İşlem Palet Tüm ölçüler Arayınız
Turpal Palet Tüm ölçüler Arayınız

Her İhtiyaca Uygun Üretim

Sıfır paletlerin yanı sıra ikinci el paletleri de değerlendirerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İkinci el ürünleri plastik modellerde olduğu gibi Euro modellerde de bulabilirsiniz.

Euro modeller, daha çok yurt dışına iş yapan firmalar tarafından sıklıkla talep görüyor. Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilen bu ürünler oldukça özenli bir üretim sürecinden geçiyor. Ürünlerin fiyat listeleri de özelliklerine ve kullanılan malzemesine göre çeşitlilik göstermektedir.

Bu denli zengin ürün grubu içerisinden bütçeniz ve firmanız için uygun tasarımı mutlaka bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.Bugüne kadar üretim ve satış alanında hizmet veren firmamız kurumsal çözümlerin yanı sıra bireysel ihtiyaçları da gidermektedir. Kullanım amacınız ne olursa olsun ihtiyaçlarınız için özel çözümler üretmekteyiz.

Tıkla Ara