Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Palet

Anasayfa » Palet

Palette Zengin Çeşitlilik

Kalitenin yanı sıra müşteri odaklı bir çalışma prensibine sahip olan firmamız farklı özelliklere sahip palet üretimi yapıyor. Üretmekte olduğumuz paletler özellikle yapı malzemesi bakımından birbirinden ayrılmaktadır. İnce bir işçilikten geçirilerek yapılan her ürün aynı titizlikle kontrolden geçmektedir.

Güvenli bir biçimde kolilerin taşınması için tercih edilen plastik paletler, kavrama özellikleri bakımından birbirinden ayrılıyor. Kavrama bakımından bu tür paletler çift girişli ya da 4 girişli olarak çeşitlendiriliyor.

Plastiğin kolay işlenebilir özelliği sayesinde paletler sık tercih edilirken firmamız farklı malzemede modeller üretiyor. Tekstil plastik ve ahşap palet modellerini de ürün grubu içerisinde görmeniz mümkündür. Kaliteyi ekonomik fiyatlar ile birleştiren firmamız pek çok yönden sektörde öncü konumdadır.

 

Her İhtiyaca Uygun Palet Üretimi

İhtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte palet satışı yapan firmamız, güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmalarını devam ettiriyor. Sıfır paletlerin yanı sıra ikinci el paletleri de değerlendirerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İkinci el ürünleri plastik modellerde olduğu gibi Euro modellerde de bulabilirsiniz.

Euro modeller, daha çok yurt dışına iş yapan firmalar tarafından sıklıkla talep görüyor. Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilen bu ürünler oldukça özenli bir üretim sürecinden geçiyor. Ürünlerin fiyat listeleri de özelliklerine ve kullanılan malzemesine göre çeşitlilik göstermektedir. Bu denli zengin ürün grubu içerisinden bütçeniz ve firmanız için uygun tasarımı mutlaka bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bugüne kadar palet üretimi ve satışı alanında hizmet veren firmamız kurumsal çözümlerin yanı sıra bireysel ihtiyaçları da gidermektedir. Kullanım amacınız ne olursa olsun ihtiyaçlarınız için özel çözümler üretmekteyiz.

palet fiyatları

Birçok farklı çeşitleri ile paletler buna paralel olarak yine birçok farklı iş alanında, özellikle de piyasaya sunum yapılan ürünler adına kullanım açısından birçok değişik çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında elbette birbirinden farklı şekilde ya da boyutta palet çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar arasında her hangi bir fabrika çıkışı yapan ürünlerin bir araya getirilerek istiflenmesi de var, ya da ürünlerin depolanma süreci içerisinde alt kısımlarına koruma amaçlı konması da vardır. Bunlar da elbette birçok farklı firmanın hangi çeşidini kullanma isteğine bağlı olarak değişimine bağlıdır. Bazı firmalar tahta palet çeşitlerini kendi ürünleri adına daha uygun görürken, bazı firmalar ise daha farklı palet çeşitlerinin kullanmayı tercih etmektedir.

Örneğin plastik palet çeşitleri birçok değişik iş kolunda forklift adına son derece fazla bir şekilde kullanmaktadır. Özellikle de temizlik notasına son derece önem veren firmalar adına bu tür oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle de bu tür paletler iç kısımlarında ya da belirli notalarında her hangi bir oyukluk olmadığı için hiçbir noktasında bir mikrobik canlı barındırmamaktadır.

Palet Çeşitleri

Bu da elbette bu tür palet çeşitlerinin çok uzun bir süre dayanıklı kalma olanağı sunarken, aynı zamanda temiz bir kullanım fırsatı da sunmaktadır. Bunlar arasında tam orta noktasında plastik takoz bulunan ürünler bulunmakta ya da üst kısmı tamamen kapalı bir şekilde tasarım yapılan ürünler bulunmaktadır.

Aynı zamanda birçok değişik renk kombinasyonu ile de istenilen her hangi bir palet çeşitleri de yine isteğe bağlı olarak üretim yapılabilir. Tüm bunların yanı sıra ayrıca en önemli yanlardan biri de elbette hiç şüphesi fiyat seçenekleridir. Bunun için de en uygun fiyatların ve bununla birlikte son derece kaliteli bir ürün olarak üretim adına bu son derece büyük ve kaliteli firma bünyesinde istenilen her hangi bir ürün siparişi verilebilir. Her türlü çeşidi üretim hattı esnasında son derece titiz bir şekilde kontrolde geçer ve müşteriye olabilecek en iyi kalitede sunulur.

Üstelik tüm bu çeşitleri diğer birçok yere göre en uygun fiyat seçenekleri ile verilir. Bu da her gün müşteri potansiyeli noktasında daha da artmasına büyük bir olanak tanımaktadır. Her gün sayısız ürün birçok farklı firma adına üretimden çıkmakta ve bular için de palet mutlak suret ile gerekmektedir. Bunlar ister tahta palet ister plastik palet çeşitleri isterse de daha farklı birçok çeşidi olabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Tıkla Ara