Plastik Palet Satışı

Fabrikaların ve ticarethanelerin uzun yıllardır palet ihtiyacını sağlayan firmamız, hem sıfır olarak hem de ikinci el olarak palet teminini yapmaktadır. Farklı materyallerde üretilen paletler farklı alanlarda kullanılmaktadır Özellikle plastik palet satışı istenen lokasyonlarda bulunan fabrikalara yapılmaktadır

Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, 1994 yılından bu yana sektöre hakim bir firmadır. Deneyimli çalışanlarımız vasıtası ile oluşması muhtemel sorunların önüne geçilmektedir. İstanbul ve çevre illerde palet ihtiyacı olan kurumların ve imalathanelerin ihtiyaçları karşılanmaktadır

Ödeme kolaylıkları ve yapılan indirimler ile müşterilerinin cebini de düşünen firmamız, her daim farklı palet çeşitleri ile hizmet vermektedir. Ön planda olan plastik palet satışı istenen sayıda müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

 

Plastik Palet Üretimi

Firmamız güvencesinde imal edilen ürünler, epal palet, tahta palet, euro palet, ahşap palet ve plastik palettir. Palet alımı ve satışı yapan firmamız, gerekli irtibat numaraları vasıtası ile ulaşan müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Kaliteli malzemeden üretilen paletler, uzun soluklu ve birden fazla kullanım için uygundur. Hem sıfır hem de ikinci el palet satışı yapılmaktadır. Türkiye’nin önde gelen palet üreticisi olan firmamız, her daim müşterilerinin takdirini toplamaktadır.

Palet çeşitlerinden en sık tercih edilenler arasında olan plastik palet satışı birçok fabrika ve imalathaneye yapılmaktadır. Tüm ince detaylar göz önünde bulundurularak üretilen paletler, alanında usta ve deneyimli çalışanlarımız vasıtası ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

 

Plastik Palet Kullanımı

Ahşap paletlere oranla daha uzun ömürlü olan plastik paletler, üretim giderlerini kısa sürede karşılamaktadır. Doğaya ve çevreye uyumlu olan plastik palet satışı, geri dönüşümü de yapıldığı için oldukça faydalıdır.Ağırlık olarak diğer palet çeşitlerine göre daha hafif oldukları için, taşınırken daha az zaman ve kuvvet gerektirirler. Pürüzsüz yapısı ile kıymık ya da odun parçası gibi tehlikeleri barındırmazlar. Firmamız plastik palet üretimi yaparken, gerekli tüm ayrıntıların üzerinde ehemmiyetle durmaktadır. Plastik paletler, her türlü gıda ürününün üretildiği fabrikalarda, ekmek fırınlarında ve lokantalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ürünlerin düzenli bir şekilde istiflenmesini sağlayan, dağılmasını ve hasar görmesini engelleyen paletler, aynı zamanda kara, hava ve deniz yolu taşımacılığında da kullanılır.

 

Plastik Palet Satışları

Firmamız uzun yıllar palet üretimi yapmakta, imalat fabrikalarının ve firmaların isteklerine göre palet ebatlarını belirlemektedir. Kullanım alanlarına göre tercih edilen palet çeşitleri, daha çok ürün taşıma, istifleme ve korumada kullanılır. ​​​​​İstanbul ili ve çerve illere yapılan palet satışları, 1994 yılından bu yana devam etmektedir. Ürünlerin garantisi firmamız güvencesi altındadır. Uygun fiyatlarımız ve dönem dönem uyguladığımız indirim kampanyalarımız ile firmaların beğenisini kazanmaktayız. Uzun soluklu kullanıma yatkın olan paletler, ikinci el olarak da tercih edilmektedir. Neme ve bakterilere karşı dirençli olan, taşınan ürünün sağlık koşulları çerçevesinde teslim edilmesini sağlayan plastik palet satışı, sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Plastik Paletler

Kullanım alanlarına göre kendi aralarında sınıflandırılan plastik paletler, deneyimli çalışanlarımız ve son teknoloji makinalarımız vasıtası ile satışa sunulmaktadır. Gerekli irtibat sonrası kişi ya da kurumlara palet temini kısa sürede yapılmaktadır. Türkiye de adını duyuran, verilen siparişleri zamanında ileten, kaliteli hizmet koşullarını en ince ayrıntılarına kadar yerine getiren firmamız, tüm üretim fabrikalarının istek ve taleplerini anında yerine getirmektedir. Plastik palet, ahşap palet, tahta palet, epal palet ve euro palet üretimi yapan firmamız, daha uzun yıllar sektöre yön verecek bir firmadır. Güvenli hizmetin ve kaliteli paletlerin keyfini sürmek isteyen tüm fabrikaların firmamız ile görüşme yapmaları oldukça akıllıca olacaktır.

 

367 kez görüntülendi
Hemen Ara