Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Sanayi Sektörünün Vazgeçilmez Parçası: Paletler

28.12.2018
99 görüntülenme
Sanayi Sektörünün Vazgeçilmez Parçası: Paletler

Palet, sanayide paket halindeki ürünlerin transpaletlerle ya da forklift ile taşınmasına yardımcı olan geniş bir levhadır. Arda Palet olarak, 1994 senesinden beri palet tedarik hizmeti vermekteyiz. Her yıl gelişen teknolojiyi takip ederek artan üretim kapasitemiz ile öncelikli amacımız müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Firmamız bünyesinde ahşap, Euro ve plastik olmak üzere başlıca üç palet çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca Arda Palet, bünyesinde sıfır ve ikinci el palet satışının yanı sıra kereste ve ihracat sandığı satışı da yapmaktadır. Kereste ve ihracat sandıkları firma tarafından imal edilmektedir.

Farklı Palet Seçenekleri

Firmamız ahşap palet, euro palet ve plastik paletlerin yanı sıra istenildiği takdirde sıfırdan palet imalatı imkanına da sahiptir. Ahşap paletlerin imalatı, istenilen her boyutta ve ebatta, kendi alanında uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır. Ayrıca imalat sırasında kullanılan malzeme ve ekipmanlar da son teknolojiye sahiptir.

 Paletlerin Özellikleri

 Üretiminde kullanılan malzemeye göre isimlendirilen paletlerin her biri ayrı bir özelliğe sahiptir. Ahşap paletler, geri dönüşümü olduğu için çevre dostu olarak bilinmektedir. Ancak ahşap malzeme ile üretilen paletlerde su ve nem gibi ortam koşullarında deformasyona uğrama tehlikesi bulunmaktadır. Euro paletler ise adından da anlaşılabileceği üzere Avrupa Birliği tarafından onaylanan standartlar ile üretilmektedir. En son palet seçeneği olan plastik paletler ise hem su ile temaslarda hem de nemli ortam koşullarında uzun süre sağlam kalmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen palet satışı müşterinin istediği malzeme ile palet boyutuna bağlı kalınarak kaliteli bir şekilde tedarik edilmektedir.

Palet Fiyatları

Özellikle sanayi sektöründe sık sık kullanılan oldukça talep gören palet fiyatları çok sayıda etmene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Palet fiyatlarını etkileyen faktörler arasında ürünün ham maddesi, boyutu ve üretim kalitesi yer almaktadır. Firmamız tarafından müşterilerimize, her tür malzemeden üretilen kullanılmamış paletlerin satışı, sıfırdan isteğe bağlı palet üretimi ve ikinci el palet satışı hizmetleri verilmektedir. İkinci el palet fiyatları, sıfır paletler ya da yeni imalatlara oranla daha düşük tutarlarda seyretmektedir. Arda Palet üzerinden verilen satın alma ve sipariş işlemlerinde tüm kredi kartları kullanılarak ödeme yapılabilmektedir.

Tıkla Ara
WhatsApp WhatsApp Bize Yazın