Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Tahta Palet Fiyatları

Tahta Palet Fiyatları

tahta palet fiyatları Ürünlerine değer veren her firma onların bir şekilde korunması noktasında da büyük bir önem göstermelidir. Bunun için de en önemli durumlardan biri hiç şüphesiz birbirinden den farklı olarak üretim yapılan palet çeşitleridir. Son derece büyük bir firmanın piyasaya sunduğu ürünlerinin sekteye uğramaması ya da ürünlerin sağ salim istenilen her hangi bir yere ulaşması adına en doğru seçenek her zaman birbirinden değişik palet çeşitleridir.

Elbette bu noktada bu tür palet çeşitlerinin fiyatları da son derece önemli bir hale gelmektedir. Bu nedenden dolayı da en uygun tahta palet fiyatları için bu son derece büyük ve güvenilir firma bünyesinde her firma büyük bir memnuniyet içerisinde kalacak.

Her türlü palet çeşidi büyük bir titizlik içerisinde üretim yapılmakta piyasaya son derece kaliteli bir şekilde sürülmektedir. Birçok değişik boyutta üretim yapılırken aynı zamanda yine birçok farklı renk seçeneği sayesinde de istenilen her türlü piyasaya üretim yapılabilmektedir. Bu ister en büyük ve geniş çaplı ürün çeşidi olsun, istenirse de bir kedi maması kadar küçük boyutta ürünler adına son derece kaliteli palet çeşitleri her gün sayısız sipariş bünyesinde üretim yapılmaktadır.

En Uygun Tahta Palet Fiyatları

En çok üretim yapılan palet çeşitlerinden bir olan tahta paletlerin son derece kaliteli bir üretim ile tasarlanması oldukça önemli bir durumdur. Her ürün fabrika çıkışı sürekli olarak bir yerlere taşınmaktadır. Bu yapılırken üstelik birçok ürün bir araya getirilerek istiflenir ve korunmaya alınır.

Ya da birçok farklı araç çeşidi aracılığı ile ürünler birbirinden farklı oldukça uzak mesafelere taşınmaktadır bunlar bazen şehir içi bazen de şehir dışı olmaktadır. Bu yüzden de üretimi yapılan her türlü palet çeşidinin kaliteli bir üretim ile yapılması son derece önemli bir durum teşkil etmektedir. Bunun için de tek yapılaması gereken bu son derece kaliteli ve güvenilir firma bünyesinde hemen sipariş vermektir. Bununla birlikte üstelik müşteri memnuniyeti her zamanda ön planda tutulduğu için her müşteri adına son derece özel fiyatlar ile tahta palet fiyatları müşterilerin hizmetine sunulur.

Palet, dış ambalajlamanın çok çok önemli bir parçasıdır. Paketlenmiş tüm ürünlerin, özenle ve güvenle taşınabilmesi için hazırlanmış plastik, metal , ahşap ya da tahta palet olarak hazırlanmış düzenek olarak tanımlanır. Genellikle tahta malzemeden yapılmış olan paletler özel çiviler kullanılarak birleştirilir, böylece hizmete sunulur. Palet fiyatları oldukça uygun ve ucuz maliyetli, tekrar kullanılabilir malzemelerdir. Paletler uluslararası belirli standartlara uygun olarak üretilmesi gerekir.

Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

– Taşımayı kolaylaştırır.

-Ambalajlanmış olan ürünün doğru ve destekli bir şekilde yerleşimini sağlar

-Forklift aşamasında ürünün taşınmasında ürünü çok önemli ölçüde korur.

-Tekrar tekrar kullanılabilir niteliktedir.

 Kullanıldığı Alanlar

Ulusal ve uluslararası tüm firmalar palet çeşitlerini rahat ve güvenle kullanmaktadır. Özellikle ambalajlanmış ve taşıma aracına girecek tüm ürünler için palet kullanılmaktadır. Beyaz eşya, ağırlığı insan taşıma gücünü aşan tüm ürünlerin taşınma ve nakliyesinde palet kullanılmaktadır.

 Palet Çeşitleri Nelerdir ?

– İki girişli paletler; Bu paletler forkliftin girebilmesi için iki giriş noktası taşımaktadır.

– Dört girişli paletler; Bu paletler forkliftin girebilmesi ve taşıma olanağı için dört girişe sahiptir.

Palet Standartları; Özellikle malzemenin taşıma esnasındaki güvenliğini arttırmak adına, paletlerinde belirli bir dirence dayanıklı olması gerekmektedir. Özel olarak belirlenmiş net bir palet ölçü direnci yoktur. Malzemenin durum ve ağırlığına göre ölçüler belirlenebilmektedir. Palet fiyatları ölçü ve direncin artması ile farklılık göstermektedir. ISO altı adet standart ölçüsü belirlemiştir. Paletler genel anlamda bu standartlara uygun olarak hazırlanır. Bu standart ölçüler evrensel taşımacılık direnç ortalama ağırlık ölçüleri olarak da nitelendirilebilir.

Tahta paletler hakkında daha önce yayınladığımız yazılarımızı incelemek isterseniz aşağıdaki ilgili linklerden ulaşabilirsiniz.

Tahta Palet İmalatı   Tahta Palet   İkinci El Tahta Palet Fiyatları

Tıkla Ara