Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Tahta Palet Fiyatları

Tahta Palet Fiyatları

tahta palet fiyatları Ürünlerine değer veren her firma onların bir şekilde korunması noktasında da büyük bir önem göstermelidir. Bunun için de en önemli durumlardan biri hiç şüphesiz birbirinden den farklı olarak üretim yapılan palet çeşitleridir. Son derece büyük bir firmanın piyasaya sunduğu ürünlerinin sekteye uğramaması ya da ürünlerin sağ salim istenilen her hangi bir yere ulaşması adına en doğru seçenek her zaman birbirinden değişik palet çeşitleridir.

Elbette bu noktada bu tür palet çeşitlerinin fiyatları da son derece önemli bir hale gelmektedir. Bu nedenden dolayı da en uygun tahta palet fiyatları için bu son derece büyük ve güvenilir firma bünyesinde her firma büyük bir memnuniyet içerisinde kalacak.

Tahta Palet Fiyatları : Tahta Palet Fiyatı 2019

Tahta Palet Çeşitleri Tahta Palet Ölçüleri Tahta Palet Fiyatı
TP 1 800 mm x 1200 mm Arayınız
TP 2 1000 mm x 1200 mm Arayınız
TP 3 800 mm x 600 mm Arayınız
TP 4 1140 mm x 1140 mm Arayınız
TP 5 1100 mm x 1300 mm Arayınız
TP 6 1100 mm x 1100 mm Arayınız
TP 7 1000 mm x 1000 mm Arayınız

 

Her türlü palet çeşidi büyük bir titizlik içerisinde üretim yapılmakta piyasaya son derece kaliteli bir şekilde sürülmektedir. Birçok değişik boyutta üretim yapılırken aynı zamanda yine birçok farklı renk seçeneği sayesinde de istenilen her türlü piyasaya üretim yapılabilmektedir. Bu ister en büyük ve geniş çaplı ürün çeşidi olsun, istenirse de bir kedi maması kadar küçük boyutta ürünler adına son derece kaliteli palet çeşitleri her gün sayısız sipariş bünyesinde üretim yapılmaktadır.

Tahta Palet Fiyatları Ne Kadar ?

En çok üretim yapılan palet çeşitlerinden bir olan tahta paletlerin son derece kaliteli bir üretim ile tasarlanması oldukça önemli bir durumdur. Her ürün fabrika çıkışı sürekli olarak bir yerlere taşınmaktadır. Bu yapılırken üstelik birçok ürün bir araya getirilerek istiflenir ve korunmaya alınır.

Ya da birçok farklı araç çeşidi aracılığı ile ürünler birbirinden farklı oldukça uzak mesafelere taşınmaktadır bunlar bazen şehir içi bazen de şehir dışı olmaktadır. Bu yüzden de üretimi yapılan her türlü palet çeşidinin kaliteli bir üretim ile yapılması son derece önemli bir durum teşkil etmektedir. Bunun için de tek yapılaması gereken bu son derece kaliteli ve güvenilir firma bünyesinde hemen sipariş vermektir. Bununla birlikte üstelik müşteri memnuniyeti her zamanda ön planda tutulduğu için her müşteri adına son derece özel fiyatlar ile tahta palet fiyatları müşterilerin hizmetine sunulur.

Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

– Taşımayı kolaylaştırır.

-Ambalajlanmış olan ürünün doğru ve destekli bir şekilde yerleşimini sağlar

-Forklift aşamasında ürünün taşınmasında ürünü çok önemli ölçüde korur.

-Tekrar tekrar kullanılabilir niteliktedir.

Tahta paletler hakkında daha önce yayınladığımız yazılarımızı incelemek isterseniz aşağıdaki ilgili linklerden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara