Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Tahta Palet

Tahta Palet

Tahta palet, birçok farklı alanda kullanım adına üretim yapılmaktadır. Kaliteli palet çeşitleri arasında çeşitleri piyasa üzerinde en çok tutulan ürünler arasında geçmektedir. Ülke üzerinde her gün sayısız ürün piyasaya sürülmektedir. Paralel olarak aynı şekilde üretimi yapılan paletler birçok farklı ürünlerin korunması adına büyük bir önem teşkil etmektedir. Piyasaya çıkan ürünlerin iste her hangi bir yer nakil edilmesi sırasında istenirse depolara kaldırılması noktasında en çok kullanılan palet çeşitidir.

Tahta Palet

Dörtte bir oranında depolama hacmi avantajı sağlar. Konstrüksiyon itibariyle bünyesinde çivi ve benzeri metal bağlama elemanları bulundurmadıklarından sevkiyatı yapılan malın zarara uğrama olasılığını en aza indirir. Sunta paletler, uniform bir yük dağılımı olması durumunda tahta paletler kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Çeşitleri

Bu tür palet çeşitlerinin kalite açısından son derece titiz bir çalışma ile üretilmesi gerektiği de hiçbir şekilde göz ardı edilmemelidir. Bu yüzden en doğru seçenek Arda Palettir. Güvenilir firma bünyesinde hemen istenilen her hangi bir palet çeşidi sipariş verilebilir. Bu alanda son derece kaliteli bir tecrübe kazanmış ve birçok işin üstesinden kolay bir şekilde gelmiş çalışanlar eşliğinde her üründe rahat bir şekilde kullanılma açısından palet üretimi yapılabilmektedir.

Bunun yanı sıra en uygun fiyat garantisi sunan firmamız tahta palet ürünlerinin alımını ve satımını yapar. Sıfır ve ikinci el seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bununla birlikte üstelik diğer birçok firmaya göre bu tür palet çeşitlerinin daha da uygun fiyata müşterisine sunarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenden dolayı da tek yapılması gereken firmamız ile iletişime geçmektir. En uygun fiyatlar müşterinin hizmetindedir.