Tekirdağ Palet

Arda palet 1994 yılından beri faaliyet göstermektedir. İstanbul Halkalı da kurulan firma Tekirdağ palet olarak da faaliyette bulunmaktadır. Firma amaç olarak İstanbul ve çevre illerde bulunan sanayicilere, fabrika sahiplerine ve diğer alandaki ticarethanelere palet Satışı sunmaktadır. Sunduğu hizmetlerde kaliteyi ve güvenilirliği koruyarak satış yapmakta olup müşterilerinin onayını almaktadır. Rakip firmaları arasında başarılı faaliyetleri ile farklılık oluşturup en çok seçilen firmalar arasına girmiştir. Çalışmakta olduğu her firmanın ihtiyacına uygun kaliteli palet Satışına uygun politika izlemektedirler.

 

Tekirdağ Palet

 

Tekirdağ Palet Firmaları

Palet satışlarında Tekirdağ palet firması olarak ekonomik talepte bulunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyacını karşılamanın yanında onların ekonomisine uygun fiyatlar ile satış yapmaktadır. Sıfır ve ikinci el olarak palet satışı yapılmaktadır. Her standartta uygun palet mevcut olup müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine uygun paletler temin edilmektedir.

İhraç edilen ürün ne olursa olsun her türlü ahşap ambalaj malzemesi işlemden geçirilmiş ve işaretli olmak zorundadır. Isıl işlem ancak yetkili firma tarafından yapılmaktadır. Isıl işlem görmüş palet kısaca ahşap malzemenin ısıl işlem fırınlarında fırınlama yapılarak ahşabın çekirdek ısısının 55 dereceye geldikten sonra 30 dakika bekletilerek ahşabın içindeki zararlı böceklerden arındırılması işlemidir. İşlem yapıldıktan sonra palyein üzerine damga vurulur. Bunun nedeni ise ülkeler arası nakliye işleminde ahşap palet ile hastalık taşınması engellenir. Ayrıca Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede ısıl işlem görmüş palet kullanımı zorunlu hale getirilmiştir. Isıl işlem görmüş palet konusunda satış yapan Arda palet firması bu alanda başarılı hizmetler sunmaktadır.

 

Tekirdağ Palet Satış Firması

Firma olarak her yıl satış kapasitemizi arttırmayı hedeflemektedirler. Kâr etme amacından önce müşterilerin memnuniyetini ön planda tutmakta olan firma başarılı hizmetler sunmayı amaçlamıştır. En son teknolojilere uygun olarak yatırım sahasını genişletmeyi hedeflemektedir.

Tekirdağ palet firması müşterilerine, çalışanlarına ve tedarikçilere güvenilir ilişkiler kurmayı amaçlar. Hoşgörülü ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemişlerdir. Gerekli bilgi ve teknolojiyi öğrenerek müşterilere yeni ve gelişmiş hizmetler sunmaktadır. Takım çalışmasına ve iş birliğine oldukça önem vererek işlerin daha hızlı ve verimli yapılmasını sağlar. Kendi iş alanı ile ilgili gelişmeleri takip edip uygulamanın yanında topluma sosyal, kültürel ve ekonomik yönde katkı sağlamayı amaçlar. Firmanın izlediği en iyi politika müşterinin güler yüzüdür.

 

Tekirdağ Bölgesi Arda Plast Firmasının Sunduğu Ürünler

Euro palet

Cp paleti

Ahşap palet

İkinci el palet

Plastik palet

 

Sizlerde palet ihtiyacınızı karşılamak isterseniz kaliteli ve güvenilir palet satış hizmeti sunan Arda palet firmasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Gerekli konuda bilgi almak için firma bir telefon kadar yakınınızdadır.

 

28 kez görüntülendi
Hemen Ara