100×120 Ahşap Palet Nedir ?

100×120 Ahşap Palet standartlarında üretilip daha büyük hacimli yükleri taşımak için tercih edilir. Ağırlık Kapasitesi istenilen 100 x 120 paletin tahta kalınlığına göre değişmektedir. Her tür ağırlık için elimizde bu ölçülerde palet mevcuttur.Ahşap Paletlerimiz Max 3500 Kg Kapasiteli Olmaktadır.Piyasada En Çok Kullanılan Paletlerdendir.

100×120 ahşap palet

Öncelikle ahşap palet hakkında çok kısa bilgi verelim. Paletler nedir, lojistik, taşıma veya depolama işlemlerinde kullanılan ürünlerin hasar görmesini ciddi anlamda korumaktadır. Ayrıca bunu dışında da oldukça korumaktadır. Bu firma paletleri son kalitede üreterek düşük maliyetle kullanıma sunmaktadır.

Firmaya ait olan bu paletleri taşıma zincirinde ki aşamalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Taşınan yükler, paletler ile birlikte bağlanarak kolaylıkla taşıma işlemi sağlamaktadır. Firmanın yapı ve çeşitlerine göre de birçok palet çeşitleri bulunmaktadır. Bizler ahşap paletten bahsedeceğiz.

Hem taşınacak ürünün hasar görmesini engellemek hem de işçilik masrafından kurtulmak isteyen işletmeler için istenilen ebatta ahşap palet üretiyoruz. Firmalar için ürünlerini taşımak ve muhafaza edebilmek için en güvenli tercih ahşap paletlerdir. Böylece ürünleri zeminden yüksekte tutar ve nakil sırasında düşmelere, kırılmalara hatta dökülmelere karşı korur.

Ahşap palet çeşitleri, özellikle giriş yönü ve kanat türlerine göre farklı farlı kategorilerde yer almaktadır. Ahşap palet çeşitlerine baktığımızda, aslında standart ölçü biçiminde üretilmektedir. Ancak bu nokta bu firma müşterisine ihtiyacı miktarda olan boyutta özel kesimlerle üreterek kullanıcı müşterisinin talebine karşılık vermektedir.

Endüstri standartlarına uygun, 1200 x 1000 mm boyutundaki kaliteli ahşap palet; tüketim ürünleri, taze gıda, perakende, imalat ve otomotiv dahil olmak üzere birçok sektörde ürün taşımak için idealdir. Bu palet, ürünlerin dağıtımında ve nakliyesinde güvenle kullanılabilir. Çeşitli tedarik zinciri ihtiyaçlarını karşılamak için paletler üç standart boyda mevcuttur.

100×120 ahşap palet 2020

100×120 Ahşap Palet Fiyatları

100×120 Ahşap palet dört farklı şekilde üretilmektedir. En çok tercih edilen iki taraflı paletler dışında dört taraflı palet, çift yüzlü palet ve tek yüzlü ahşap palet üretimi yapmaktayız. Hijyen konusunda da kaliteyi ön planda tutan firmamız, bakteri oluşumuna imkan vermeyen birinci sınıf ahşap malzeme kullanmaktadır. Böylece sadece nakliye sırasında değil ürününüzü muhafaza etmek için de ahşap paletlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Özel koruyucular ile kaplanan ürünlerimiz her türlü haşere ve mikrop üremesine karşı da yüksek direnç göstermektedir.

Yıllarca en yaygın olarak kullanım paletler arasında Ahşap palet en çok tercih edilen ahşap paletlerdir. Yük taşımacılığı yapan birçok firma ahşap paletleri kolaylıkla bu firma sayesinde temin edebilir. Ahşap palet tahta palet ile aynı anlama gelmektedir.

100×120 Palet Kullanım Alanları

Yıllarca en yaygın olarak kullanım paletler arasında 100×120 Ahşap palet en çok tercih edilen ahşap paletlerdir. Yük taşımacılığı yapan birçok firma ahşap paletleri kolaylıkla bu firma sayesinde temin edebilir. Ahşap palet tahta palet ile aynı anlama gelmektedir.

Firma, tahta paletleri oldukça geniş boyutta üretilmektedir. Standart dışında tahta palet üretmesi gibi tüm ihtiyaçlara göre de farklı farklı boylarda özel seçeneklerle de üretilmektedir. Ancak tüm tahta paletlerin kullanım alanlarına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü örnek verecek olursak, ağır bir yük taşıması yapan firmaysanız geniş ve alt kısmı daha kalın olarak ürettikleri palet malzemelerini tercih etmelidirler.

Ya da hafif olan ve küçük ebatlarda olan herhangi bir ürün taşımacılığı yapan bir firmaysanız bu paletler yine sizlerin işinizi görmektedir. Hem az yer kaplayarak hem de uygun fiyatları ile az maliyetler harcamış olursunuz. Firma bunu konuda tüm inceliğini sağlamaktadır. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı tahta paletleri bu firmadan kolaylıkla edinebilirsiniz.

36 kez görüntülendi
Hemen Ara