Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Plastik Palet

Anasayfa » Plastik Palet

Plastik palet alanında da hizmet vermekteyiz. Plastik paletler daha hafif depolama alanlarında kullanılmaktadır. Kullanım amacınızı bize ilettiğiniz taktirde size özel plastik palet üretimi de sağlamaktayız.

Paletlerin imalatı oldukça artıyor. Ambalajlama sektöründe çok büyük görevleri var paletlerin. Tabi birçok ürüne uygunluğu açısından, birçok çeşitleri mevcuttur. Tüm dünya da daha çok plastik paletler tercih edilmeye başlanıyor. Ahşap eskilerden bu yana kullanılan bir ürün. Ama artık gelişen teknoloji ile plastik kullanılarak birçok farklı sonuç oluşturulabiliyor. Yapılan çalışmalarla plastik adeta bir numara haline geliyor. Ahşaba göre daha çok tercih edilmesinde ki bazı sebeplerden bir tanesi de tabi ki daha uzun ömürlü olmasıdır. Daha dirençlidir ve daha hafiftir. İstenilen tüm uluslararası standartlara göre hazırlanabilme imkânı vardır. Bu sebeplerle tercih edilmesi, ahşap paletlere göre daha fazladır.

Plastik Palet Çeşitleri

Bazı palet çeşitleri şöyledir; rackable, drum paletler, stackable, nestable, ihracat palet. Bu paletler farklı malzemeler ile desteklenmiş, Farklı ağırlıklara dayanıklı ürünlerdir. Başlangıçta belki ahşap paletlere göre biraz daha fazla ücret olabilir. Ancak gerekli temizleme işlemi yapıldığın da uzun yıllar kullanıldığını düşünürsek kesinlikle avantajlı olan palet çeşidi plastik paletlerdir.

Ayrıca nemden, rutubetten etkilenmemeleri ve zararlı organizmaların yaşamasına müsade etmediği için plastik çok da avantajlıdır. Kolay temizlenme özelliği ile tercih edilir. Böylece size daha çok fayda sağlar. Ayrıca biliyoruz ki plastik geri dönüşümü olan bir malzemedir. Bu sebeple artık daha çok tercih edilmektedir. Plastiği tercih ederek ahşabı kurtarmış olursunuz. Her yıl binlerce ağaç palet olmak için kesilmez. Bu sebepledir ki birçok imalatçı da plastik palet üretimine daha çok önem vermeye başlamıştır.

Plastik Palet Fiyatları

Her ne kadar bu tür ürünler son derece fazla bir şekilde kullanımı olan palet çeşitleri arasında yer almasa da, yine de kalitesinin yanında fiyatı da bir o kadar önemlidir. Bu yüzden de plastik palet fiyatları ile aynı zamanda en kaliteli plastik palet ürününü üreten bir firma ile çalışmak son derece önemlidir. Bunun için de en doğru adres bu son derece büyük ve kaliteli firmadır.

Bünyesinde bulunan birbirinden kaliteli ve işini son derece iyi yapan çalışanlar eşliğinde bu her türlü palet çeşidi büyük bir itina ile üretimden geçer ve ince bir çalışma ile aynı zamanda da kontrolden geçer. Bu tür palet çeşitlerini diğer birçok palet çeşitlerinden ayıran bir takım özellikleri vardır ve bu nedenden dolayı da birçok firma ya da firmalar özellikle bu tür palet talebinde bulunurlar.

Temiz Kullanım Olanağı

Bunlar arasında en önemlilerinden biri de hiç şüphesiz son derece temiz bir kullanım olanağın vermesidir. Bunun nedeni ise örneğin her hangi bir tahta palet ya da ahşap palet gibi yerlerde her hangi bir kalıntı kesinlikle bırakmamasıdır. Aynı zamanda da görüntü olarak da son derece hoş bir görüntü sergilemektedir. Özellikle de birçok farklı renk seçeneği sayesinde birçok değişik plastik palet çeşitleri bulunmaktadır. Bu yüzden de market ve benzeri gibi son derece göz önünde bulunan yerlerde en fazla tercih edilen palet çeşitleri bu tür plastik palet çeşitleri olmaktadır. Bunun için de tek yapılması gereken bu kaliteli firma bünyesinde hemen sipariş vermektir.

Plastik Palet

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ahmet dedi ki:

    Merhaba, plastik palet ihtiyacımız var. Sevkiyatı siz mi yapıyorsunuz biz mi teslim alıyoruz..

Tıkla Ara