Size bir telefon kadar yakınız
0212 471 32 42

Plastik Palet

Anasayfa » Plastik Palet

Plastik palet alanında hizmet vermekteyiz. Daha hafif depolama alanlarında kullanılmaktadır. Kullanım amacınızı bize ilettiğiniz taktirde size özel üretimi de sağlamaktayız.

Paletlerin imalatı oldukça artıyor. Ambalajlama sektöründe çok büyük görevleri var paletlerin. Tabi birçok ürüne uygunluğu açısından, birçok çeşitleri mevcuttur. Ahşaba göre daha çok tercih edilmesinde ki bazı sebeplerden bir tanesi de tabi ki daha uzun ömürlü olmasıdır. Daha dirençlidir ve daha hafiftir. İstenilen tüm uluslararası standartlara göre hazırlanabilme imkânı vardır. Bu sebeplerle tercih edilmesi, ahşap paletlere göre daha fazladır.

 

Plastik Palet

Çeşitleri Plastik Palet Ölçüleri Plastik Palet Fiyatı
Plst 1 800 mm x 1200 mm Arayınız
Plst 2 1000 mm x 1200 mm Arayınız
Plst 3 800 mm x 600 mm Arayınız
Plst 4 1140 mm x 1140 mm Arayınız
Plst 5 1100 mm x 1300 mm Arayınız
Plst 6 1100 mm x 1100 mm Arayınız
Plst 7 1000 mm x 1000 mm Arayınız

 

Plastik Palet

Nemden, rutubetten etkilenmemeleri ve zararlı organizmaların yaşamasına müsade etmediği için plastik çok da avantajlıdır. Kolay temizlenme özelliği ile tercih edilir. Böylece size daha çok fayda sağlar. Ayrıca biliyoruz ki plastik geri dönüşümü olan bir malzemedir. Bu sebeple artık daha çok tercih edilmektedir. Plastiği tercih ederek ahşabı kurtarmış olursunuz. Her yıl binlerce ağaç palet olmak için kesilmez.

Fiyatları

Bünyesinde bulunan birbirinden kaliteli ve işini son derece iyi yapan çalışanlar eşliğinde bu her türlü palet çeşidi büyük bir itina ile üretimden geçer ve ince bir çalışma ile aynı zamanda da kontrolden geçer. Bu tür palet çeşitlerini diğer birçok palet çeşitlerinden ayıran bir takım özellikleri vardır ve bu nedenden dolayı da birçok firma ya da firmalar özellikle bu tür palet talebinde bulunurlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ahmet dedi ki:

    Merhaba, plastik palet ihtiyacımız var. Sevkiyatı siz mi yapıyorsunuz biz mi teslim alıyoruz..