Arda Palet: Palet Kullanım Alanları

Arda palet resmi palet üretim firmamız ile birbirinden farklı palet çeşitlerini en uygun fiyata kolay bir şekilde bulmanız mümkündür. Talep üzerine belirli boyutlarda üretilmekte olan paletleri kolay bir şekilde istediğiniz alana temin ettirmeniz mümkündür. Ayrıca müşteri memnuniyeti politikası izlemekte olan firmamız ile bu işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Paletler hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Paletler Ne İşe Yarar?

Palet, lojistik sektörü içerisinde taşıma amacı ile kullanılmakta olan ahşap, demir ya da plastik benzeri çeşitli malzemelerden imal edilmekte olan bir ürün olarak tanımlanmaktadır. Fiziksel olarak yapılmakta olan dağıtım işlemi sırasında ya da tüm aşamalar içerisinde kullanılmakta olan lojistik araç gereçleri arasında yer alan palet, taşıma işlemleri için oldukça büyük önem taşımaktadır.

Paletleri ile dorse içerisinde yer alan ve depo içerisindeki ürünleri bir alandan başka bir alana taşımak üzere transpalet ile birlikte tonajına göre taşıma işlemini gerçekleştirmeye yaramaktadır. Paletlerin yükleme işlime sırasında yükleme işleminin yapılmakta olduğu aracı zarar verilmesini ve işlemlerin en doğru şekilde palanlanarak yükleme ile birlikte boşaltma işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır.

İkinci El Euro Paletler

İkinci el euro palet, birbirinen farklı boyutlarda ve renklerde bulunabilmekte olan paletlerdir. Aynı zamanda farklı şekillerde olan ikinci el euro paletler bulmak bile mümkündür. Pek çok firma kendi adına üretmekte olduğu paletler için talep almaktadır. Bu nedenle sadece bir gün içerisinde birçok farklı palet talebi alınmaktadır. Paletlerin şekilleri ve özellikleri ise kişinin isteğine göre değişiklik göstermektedir.

Euro paletlerin birbirinden farklı önemli niteliklerinin bulunuyor olması, bu palet çeşitlerinin daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Çevreci olması nedeni ile sıklıkla tercih edilmekte olan euro paletler, aynı zamanda düşük maliyetli olduğunan hesaplı paletler arasında yer almaktadır. Tamir edilebilir olan euro paletler ile daha fazla kar etmeniz mümkündür. Euro paletlerin özellikleri aşağıda belirtilmektedir.

  • Damgalar ile ahşap paletlerin ayırıcı özelliği ortaya çıkmaktadır.
  • Üretim için farklı ebatlar kullanılmaktadır.
  • Paletler, 400 kilo taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Tekrar satış için tamir işlemi gerçekleştirilebilir.
2 kez görüntülendi
Hemen Ara