İkitelli Palet

İkitelli Palet

İkitelli palet firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. İkitelli bölgesi ve çevresinden ikinci el palet ve sıfır palet konusunda en uygun fiyatları ve en kaliteli paletleri sizlere ulaştırmak en önemli amacımızdır.

İkitelli Palet Firması

Yükleme işinde kullanımı tercih edilen paletler olarak bilinen en kullanışlı İkitelli palet çeşitleri ahşap paletlerdir. İş gücü ve depolama maliyeti bakımından son derece kullanışlı olan ahşap paletler üst tahta, alt tahta, taşıyıcı tahta ve takoz olarak karşımıza çıkacak şekilde dört bölümden oluşmaktadır.

Palet çeşitleri nelerdir ?

Plastik, Euro, metal, modül ya da İkitelli ahşap palet olarak çeşitleri bulunan paletlerin en uzun ömürlü olanı tahta paletler olarak bilinmektedir.

Ahşap palet üretiminde Dünya çapında belirli standartlar geliştirilmiştir. euro palet ve ISPM 15 standartı olarak sunulan palet standartları boyut ve kullanılan ağacın çeşidine göre farklı çeşitlerde ortaya çıkmaktadır. Palet yapılırken uygulanan ısıl işlemi sonucunda bakteriler öldürülerek fırınlanarak elde edilmektedir.

Paketleme esnasında eşyaların zarar görmemesi amacı ile paketlenen ya da taşınan ürünlerin altına yerleştirilen paletler zamanla eskimektedir. İkitelli ikinci el palet olarak tekrar elde edilen bu paletler çok uygun fiyata onarılarak satın alınabilmektedir. Ahşap sandık, mermer kasası veya inşaat kerestesi olarak bilinen ikinci el ahşap paletleri ahşap kereste satışı yapılan satış noktalarında bulunmaktadır. Firmamıza ait pek çok ürün yelpazesinin yer aldığı dayanıklı standartlarda üretilen paletler % 100 uyumlu ürün olarak size sunulan sitelerden temin etme imkanı ile karşınıza çıkmaktadır. Paletlerin yük taşıma kapasiteleri de yük taşıma standartlarına göre değişkenlik göstermektedir.

1.428 kez görüntülendi
Hemen Ara